Povezane vesti

Rat ministara! Zorana: Izađite na izbore da vidimo koju podršku imate! Vulin: Samo Vučić može da mi meri rezultat, ti ne

Rat ministara! Zorana: Izađite na izbore da vidimo koju podršku imate! Vulin: Samo Vučić može da mi meri rezultat, ti ne

Kurir 19.07.2020
Na Mihajlovićkinu opasku da na leđima SNS parazitiraju mnoge stranke, ministar odbrane i lider PS poručio joj da nije njeno da se bavi time, jer ona i ne donosi glasove toj listi. Aleksandar Vulin, ministar odbrane i predsednik Pokreta socijalista… »
Mihajlović: U Vladi će biti sposobni

Mihajlović: U Vladi će biti sposobni

Nova 19.07.2020
Potpredsednica Vlade Srbije i članica Predsedništva SNS Zorana Mihajlović izjavila je da nova vlada neće biti sastavljana prema tome koliko će koja stranka dobiti resora, već prema tome ko može, ume i hoće uspešno da odgovori na izazove koji… »
Zorana Mihajlović: Na leđima SNS mnoge stranke godinama parazitiraju

Zorana Mihajlović: Na leđima SNS mnoge stranke godinama parazitiraju

Kurir 19.07.2020
Pošto neće da se pojave pred građanima i provere koliku podršku imaju, a toliko godina su na vlasti, govorila sam da bi onda bilo najpoštenije da se lepo učlane u SNS. Zorana Mihajlović, potpredsednica Vlade i ministarka građevine, kaže da će o… »
Poruka iz SNS: Socijalisti su samo karika u sastavljanju nove vlade

Poruka iz SNS: Socijalisti su samo karika u sastavljanju nove vlade

Mondo 19.07.2020
Članica predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je da nova Vlada Srbije neće biti sastavljana prema tome koliko će koja stranka dobiti resora, već ko može, ume i hoće uspešno da odgovori na izazove koji stoje pred… »
Mihajlović: Vlada se neće praviti po tome da li Dačić hoće ili neće da bude njen deo

Mihajlović: Vlada se neće praviti po tome da li Dačić hoće ili neće da bude njen deo

Danas 18.07.2020
Potpredsednica Vlade Srbije i članica Predsedništva SNS Zorana Mihajlović izjavila je da nova vlada neće biti sastavljana prema tome koliko će koja stranka dobiti resora, već prema tome ko može, ume i hoće uspešno da odgovori na izazove koji… »

Vesti dana »