Povezane vesti

Saslušana Crnogorka zbog ubistva u Deligradskoj ulici

Saslušana Crnogorka zbog ubistva u Deligradskoj ulici

Nova 19.07.2020
Sanja R. (27), državljanka Crne Gore, saslušana je danas u Višem javnom tužilaštvu zbog sumnje da je juče ujutru u Deligradskoj ulici u Beogradu ubila Aleksandra O. (51). Osumnjičena se tereti za krivično delo Ubistvo iz člana 113 KZ, a… »
Crnogorka uhapšena na Slaviji: Prvi me napao i ubila sam ga

Crnogorka uhapšena na Slaviji: Prvi me napao i ubila sam ga

Nova 19.07.2020
Aleksandar Obradović (51) ubijen je juče u stanu na sedmom spratu zgrade u Deligradskoj ulici 20 u centru Beograda, a za njegovo ubistvo uhapšena je Crnogorka Sanja R. (27). Ona je juče saslušana u policiji, a izjavila je da je ubistvo počinila u… »
"Rekla je da su se svađali i da ga je udarila u samoodbrani": Crnogorka u iznajmljenom stanu na Slaviji tegom ubila muškarca

"Rekla je da su se svađali i da ga je udarila u samoodbrani": Crnogorka u iznajmljenom stanu na Slaviji tegom ubila muškarca

Blic 19.07.2020
Aleksandar Obradović (51) ubijen je juče u stanu na sedmom spratu zgrade u Deligradskoj ulici 20 u centru Beograda, a kako se sumnja smrtonosne povrede, udarajući ga tegom po glavi, nanela mu je crnogorska državljanka Sanja R. (27), koju je policija… »
Zločin pod velom tajne: Crnogorka Sanja R. (27) osumnjičena za ubistvo Aleksandra O. (51); Bili u emotivnoj vezi?

Zločin pod velom tajne: Crnogorka Sanja R. (27) osumnjičena za ubistvo Aleksandra O. (51); Bili u emotivnoj vezi?

Večernje novosti 19.07.2020
CRNOGORSKA državljanka Sanja R. (27) uhapšena je juče u Beogradu, zbog sumnje da je ubila Aleksandra O. (51) u stanu u Deligradskoj ulici na Slaviji. Tragediji je prethodila svađa, a nezvanično, u stanu su pronađeni i narkotici. Kako je saopšteno… »

Vesti dana »