Povezane vesti

Lalatović kroz suze o životnoj tragediji: Srpski trener po prvi put govorio o smrti majke

Lalatović kroz suze o životnoj tragediji: Srpski trener po prvi put govorio o smrti majke

Hot sport 19.07.2020
Iza svakog borca stoji neka tragična priča, jednu takvu ima Nenad Lalatović koji je još kao 15-godišnjak osetio koliko život može da bude surov. Tada je Lalatoviću preminula majka Dobrila. Taj period života srpski trener nikada neće zaboraviti… »
Ispovest Nenada Lalatovića: Gledao sam majku kako umire, kupao je i pazio…

Ispovest Nenada Lalatovića: Gledao sam majku kako umire, kupao je i pazio…

Vesti online 19.07.2020
Matematiku sam obožavao Sam s bratom Nisam znao šta je rak Još životnih muka Da ih ne obrukam Otac se ljuti Prva ljubav Smuvao Ivu uz vodu Ti si grobarka?! Teška vremena Trofeji Prijatelji Nemanja Vidić blizanac Budućnost Tako sam vaspitan. Detalji… »
Životna tragedija nenada lalatovića: "Samo što se majka oporavila od raka, vratila se na posao i pala u krevet. Koža joj je…

Životna tragedija nenada lalatovića: "Samo što se majka oporavila od raka, vratila se na posao i pala u krevet. Koža joj je…

Sportal blic 19.07.2020
Iza svakog ratnika stoji nekakva tragična priča, jednu takvu ima Nenad Lalatović koji je još kao 15-godišnjak osetio koliko život može da bude okrutan. Tada je preminula majka Dobrila, najpre je imala rak dojke, oporavila se ali ju je snašla nova… »

Vesti dana »