Povezane vesti
Pušten na slobodu muškarac uhapšen zbog požara u katedrali u Nantu
RTV 19.07.2020
PARIZ - Francuska policija pustila je na slobodu 39-godišnjeg muškarca iz Ruande, kojeg je ranije danas uhapsila zbog sumnji u vezi sa požarom u katedrali iz 15. veka u Nantu, na zapadu zemlje. Gradski tužilac u Nantu, Pijer Sen, rekao je Rojtersu da je… »
Uhapšen muškarac zbog požara u katedrali u Nantu
Nova 19.07.2020
U Francuskoj je uhapšen 39-togodišnji muškarac osumnjičen za podmetanju požara u gotskog katedrali iz 15. veka u Nantu, javlja Rojters. Osumnjičeni muškarac, izbeglica iz Ruande, radio je kao dobrovoljac u katedrali i bio je zadužen za zatvaranje zgrade… »
Uhapšen muškarac zbog požara u katedrali u Nantu
RTS 19.07.2020
Zbog sumnje da je podmetnuo požar u gotsku katedralu iz 15. veka u Nantu, uhapšen je tridesetdevetogodišnji muškarac iz Ruande, javlja "Rojters". Tužilac Pjer Sen navodi da je osumnjičeni muškarac, izbeglica iz Ruande, radio kao volonter u katedrali i da… »
Vesti dana »
VJT radi na slučaju zloupotrebe javnih nabavki za radove na nalazištu Caričin grad i manastir Manasija
RTS pre 4 satijoš 29 povezanih
Iran postavio glavni uslov za otvaranje Ormuskog moreuza: Nova tenzija nakon produžetka prekida vatre
Mondo pre 18 minutajoš 39 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB:Teheran zaplenio dva broda u Ormuzu; Odloženi pregovori u Islamabadu
RTV pre 28 minutajoš 34 povezane
Petrašinović o predlozima zakona: Ključna novina da jedan birač može podržati više lista
N1 Info pre 33 minutajoš 19 povezanih




