Povezane vesti

Solšer: Znam sve o Čelsiju, ali dobri smo i mi...

Solšer: Znam sve o Čelsiju, ali dobri smo i mi...

N1 Info 19.07.2020
Menadžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer očekuje tesan meč protiv Čelsija u polufinalu FA kupa. Crveni đavoli i Plavi sastaju se u nedelju od 19 časova na Vembliju. "Potrebno je da uđemo u meč na pravi način. Imamo priliku da uživamo i… »
FA kup se vraća u London: Čelsi na Arsenal u finalu

FA kup se vraća u London: Čelsi na Arsenal u finalu

N1 Info 19.07.2020
Poznat je protivnik Arsenala u finalu FA kupa. To će biti gradski rival Čelsi, koji je savladao Mančester Junajted 3:1. Plavci su bili mnogo spremniji za ovaj meč. Od početka se videlo da tumbanja koja je napravio Solšer nisu prijala timu koji je… »
Poluvreme od 58. minuta i Čelsijevo 14. finale!

Poluvreme od 58. minuta i Čelsijevo 14. finale!

Mondo 19.07.2020
"Plavci" za trofej protiv gradskog rivala. "Plavci" za trofej protiv gradskog rivala. U finalu FA kupa za sezonu 2019/20. gledaćemo duel londonskih rivala: 1. avgusta na Vembliju, nažalost praznom, za trofej će se boriti Arsenal i Čelsi. "Tobdžije"… »
De Hea i Megvajer "prodali" Junajted, Čelsi ide u finale FA Kupa

De Hea i Megvajer "prodali" Junajted, Čelsi ide u finale FA Kupa

Telegraf 19.07.2020
Tamo će se za trofej boriti sa gradskim rivalom Arsenalom. Znate za onaj dan kada cela ekipa odigra očajno i da nikom ništa ne ide od noge? Upravo takav dan imala je ekipa za Mančester junajteda koja je u polufinalu FA Kupa poražena od Čelsija… »
Đavolsko neko polufinale i Lampardova barijera

Đavolsko neko polufinale i Lampardova barijera

Mozzart sport 19.07.2020
Junajted tri puta ove sezone uzimao meru Čelsiju. Mančester Junajted i Čelsi imaće večeras četvrti susret licem u lice ove sezone. Sva tri međusobna okršaja tim Olea Gunara Solskjera je rešio u svoju korist, i to uz gol-razliku 8:1. Nije jasno… »
Najava dana (nedelja, 19. jul): Veliki derbi na Vembliju, vri u Premijer ligi, poslednje kolo Primere, igra se u Italiji…

Najava dana (nedelja, 19. jul): Veliki derbi na Vembliju, vri u Premijer ligi, poslednje kolo Primere, igra se u Italiji…

Mozzart sport 19.07.2020
Pogledajte koji nas najzanimljiviji sportski događaji očekuju danas. MANČESTER JUNAJTED - ČELSI, 19.00 (Fudbal, FA kup) Ole Gunar Solskjer i njegov Junajted postali su košmar za Frenka Lamparda i Čelsi, pošto su Đavoli slavili u sva tri… »

Vesti dana »