Povezane vesti

Đoković: Imam vizije, ali živim u sadašnjosti (video)

Đoković: Imam vizije, ali živim u sadašnjosti (video)

Sportski žurnal 19.07.2020
Najbolji teniser sveta odgovarao na „Semirovih pet pitanja” u emisiji na zvaničnom Jutjub kanalu Bosanskih piramida sunca. Kako se postaje Novak Đoković? - Nikako se ne postaje, jedan je Novak Đoković, jedan je Semir Osmanagić, svako je… »
„Sebe smatram božanstvenom dušom” Đoković nakon posete piramidama o sebi: „Novak se Ne postaje, Novak je samo…

„Sebe smatram božanstvenom dušom” Đoković nakon posete piramidama o sebi: „Novak se Ne postaje, Novak je samo…

Sportal blic 19.07.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nekoliko prethodnih dana proveo je u Bosni i Hercegovini. On je u društvu Semira Osmanagića, osnivača Fondacije "Arheološki park: Bosanska piramida Sunca" obišao ovu tajanstvenu građevinu u Visokom u Bosni i… »
Novak: Kako se postaje Novak? Nikako… VIDEO

Novak: Kako se postaje Novak? Nikako… VIDEO

Nova 19.07.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, odgovarao je na pet pitanja Semira Osmanagića, domaćina u njegovom gostovanju "Visočkim planinama" u BiH. On je naveo da ne voli previše da priča o sebi, ali… “Ja sebe smatram božanstvenom dušom, kao i… »
Đoković o duhovnosti: Božanstvena sam duša, okrenuta ka miru i ljubavi (VIDEO)

Đoković o duhovnosti: Božanstvena sam duša, okrenuta ka miru i ljubavi (VIDEO)

Vesti online 19.07.2020
Novak Đoković, prvi teniser sveta, opet je govorio o duhovnosti, svesti i bitnim stvarima u njegovom životu. Nedavno je boravio u BiH, gde je posetio „Bosanske piramide“, pre nego što se vratio u Beograd, a potom produžio u špansku Marbelju kako… »

Vesti dana »