Povezane vesti

Na semaforu "Srbija - Nemačka 1:0", a Lane u kanalu: Kako to da zaboravim?!

Na semaforu "Srbija - Nemačka 1:0", a Lane u kanalu: Kako to da zaboravim?!

Mondo 19.07.2020
Nezaboravni uspeh našeg fudbala i proslava koja će se pamtiti još duže od pobede. Nezaboravni uspeh našeg fudbala i proslava koja će se pamtiti još duže od pobede. Bila je to najveća fudbalska pobeda Srbije od raspada državne zajednice. Na… »
Bivši reprezentativac Srbije otvorio dušu: Zvao me je Real Madrid, ne kajem se što sam ih odbio!

Bivši reprezentativac Srbije otvorio dušu: Zvao me je Real Madrid, ne kajem se što sam ih odbio!

Hot sport 19.07.2020
Milan Lane Jovanović (39), jedan od najboljih srpskih fudbalera na prelazu decenija, prešao je te 2010. u Liverpul kao kontinentalna zvezda, najbolji igrač Belgije i strelac gola za pobedu Srbije protiv Nemačke u Južnoj Africi. Svojevremeno je bio… »
„Odbio sam real i zbog toga nikada nisam zažalio” Lane Jovanović otkrio zbog čega nije prihvatio ponudu „kraljevskog…

„Odbio sam real i zbog toga nikada nisam zažalio” Lane Jovanović otkrio zbog čega nije prihvatio ponudu „kraljevskog…

Sportal blic 19.07.2020
Decenija je prošla od velike pobede Srbije protiv Nemaca na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi 1:0. "Orlovi" su tada imali ubitačan tandem ofanzivnih krilnih fudbalera koji su činii Miloš Krasić i , koji je postigao pobednički gol za našu… »
Lanetova ispovest: Odbio sam Real pre Liverpula! Zvali i Zvezda, Partizan

Lanetova ispovest: Odbio sam Real pre Liverpula! Zvali i Zvezda, Partizan

Mondo 19.07.2020
Prošla je tačno decenija od kada je Enfild upoznao Milana Laneta Jovanovića. Mogla je to da bude mnogo uspešnija epizoda, o kojoj je detaljno pričao engleskim medijima. Prošla je tačno decenija od kada je Enfild upoznao Milana Laneta Jovanovića… »
Lane Jovanović otkrio decenijsku tajnu: Odbio sam Real Madrid, nije mi odgovarala dužina ugovora

Lane Jovanović otkrio decenijsku tajnu: Odbio sam Real Madrid, nije mi odgovarala dužina ugovora

Mozzart sport 19.07.2020
„Ponosan sam što sam bio deo Liverpula, krivo mi je što sam kratko ostao“, priznaje nekadašnji as. Mnogi kažu, kada Real pozove, taj poziv se ne odbija. Zvuči kao fudbalski aksiom, jer ko bi rekao „ne“ najvećem klubu na svetu? Ima, ipak i… »

Vesti dana »