Povezane vesti

Crnogorki koja je ubila muškarca na Slaviji određen pritvor

Crnogorki koja je ubila muškarca na Slaviji određen pritvor

Nova 20.07.2020
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor državljanki Crne Gore Sanji R. (27), osumnjičenoj da je ubila 51-godišnjeg muškarca u subotu ujutru u Deligradskoj ulici. Njoj je nakon saslušanja sudija za prethoni postupak na predlog tužioca odredio pritvor… »
Crnogorki (27) određen pritvor zbog brutalnog ubistva na Slaviji!

Crnogorki (27) određen pritvor zbog brutalnog ubistva na Slaviji!

Mondo 20.07.2020
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor državljanki Crne Gore Sanji R. (27) osumnjičenoj da je ubila 51-godišnjeg muškarca u subotu ujutru u Deligradskoj ulici. Viši sud u Beogradu odredio je pritvor državljanki Crne Gore Sanji R. (27) osumnjičenoj… »
Pritvor za muškarca koji je zapalio devojku iz ljubomore

Pritvor za muškarca koji je zapalio devojku iz ljubomore

Nova 20.07.2020
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor R.B, koji se sumnjiči da je 13. jula Z.K, sa kojom je bio u emotivnoj vezi, živu zapalio zbog ljubomore, a koja je dva dana kasnije preminula od zadobijenih opekotina. Pritvor mu je odredio sudija za prethodni… »
Određen pritvor Crnogorki osumnjičenoj da je na Slaviji ubila Aleksandra: Udarila ga u glavu

Određen pritvor Crnogorki osumnjičenoj da je na Slaviji ubila Aleksandra: Udarila ga u glavu

Telegraf 20.07.2020
Njoj se na teret stavlja krivično delo ubistvo, za koje je zaprećena kazna do 15 godina zatvora. Viši sud u Beogradu odredio je pritvor državljanki Crne Gore Sanji R. (27) osumnjičenoj da je ubila Aleksandra O. (51) u subotu ujutru u Deligradskoj… »
"On me je prvi napao i nastao je haos": Crnogorka osumnjičena da je tegom ubila partnera na Slaviji tvrdi da je to učinila u…

"On me je prvi napao i nastao je haos": Crnogorka osumnjičena da je tegom ubila partnera na Slaviji tvrdi da je to učinila u…

Blic 20.07.2020
"Posvađali smo se. Ne mogu da se setim oko čega. Ne sećam se većeg dela večeri. On me je prvi napao i nastao je haos. Ne znam šta smo sve jedno na drugo bacili. Samo sam se branila, ubio bi me da nisam". Ovo je navodno posle hapšenja rekla Sanja R… »

Vesti dana »