Povezane vesti

Gojković i Đurić pobedili koronu Predsednica Skupštine: Izašla sam iz bolnice, sada sam odlično

Gojković i Đurić pobedili koronu Predsednica Skupštine: Izašla sam iz bolnice, sada sam odlično

Press 20.07.2020
Predsednica Skupštine Maja Gojković pobedila je Kovid 19! Kako je rekla za Kurir, pre nekoliko dana izašla je iz bolnice - sa Infektivne klinike u Beogradu, gde je vodila borbu protiv opakog virusa. Foto:blic - Sad sam odlično, hvala na pitanju. Kod… »
Maja Gojković otpuštena sa Infektivne klinike, oporavio se i Marko Đurić

Maja Gojković otpuštena sa Infektivne klinike, oporavio se i Marko Đurić

Moj Novi Sad 20.07.2020
Predsednica Narodne Skupštine oporavila se od Kovida-19 i otpuštena je sa Infektivne klinike na kojoj se lečila od ove bolesti. Od korona virusa oporavio se i direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju. Maja Gojković je za "Kurir" rekla da je pre… »
Maja Gojković i Marko Đurić se oporavili od korone

Maja Gojković i Marko Đurić se oporavili od korone

Radio 021 20.07.2020
Predsednica Skupštine Maja Gojković oporavila se od Covida-19. Kako je rekla za Kurir, pre nekoliko dana puštena je sa Infektivne klinike u Beogradu. "Sad sam odlično, hvala na pitanju. Kod kuće sam i sada je sve u redu. Uradila sam i kontroloni test… »
Gojković i đurić pobedili koronu! Predsednica Skupštine: Sada se osećam odlično

Gojković i đurić pobedili koronu! Predsednica Skupštine: Sada se osećam odlično

Srbija danas 20.07.2020
Predsednica Skupštine Maja Gojković pobedila je Kovid 19! Kako je rekla, pre nekoliko dana izašla je iz bolnice - sa Infektivne klinike u Beogradu, gde je vodila borbu protiv opakog virusa. - Sad sam odlično, hvala na pitanju. Kod kuće sam i sada je… »
Maja Gojković se oporavila od korona virusa

Maja Gojković se oporavila od korona virusa

Telegraf 20.07.2020
Ona je apelovala na građane da se čuvaju, da nose maske i drže odstojanje. Predsednica Skupštine Maja Gojković oporavila se od Covida-19. Kako je izjavila pre nekoliko dana puštena je sa Infektivne klinike u Beogradu. - Sad sam odlično, hvala na… »

Vesti dana »