Povezane vesti
Saudijski kralj Salman primljen u bolnicu
Novi magazin 20.07.2020
Osamdesetčetvorogodišnji saudijski kralj Salman bin Abdulaziz primljen je u bolnicu u glavnom gradu Rijadu radi sprovođenja testova zbog upale žučne kese, javlja danas državna novinska agencija SPA. Kako se navodi, kralj je primljen u specijalizovanu… »
Saudijski kralj prebačen u bolnicu
Slobodna Evropa 20.07.2020
Osamdesetčetvorogodišnji saudijski kralj Salman bin Abdulaziz primljen je u bolnicu u glavnom gradu Rijadu zbog upale žučne kese, javio je Asošijejted pres (AP) pozivajući se na saudijsku novinsku agenciju SPA. Kralj je primljen u specijalizovanu bolnicu… »
Saudijski kralj u bolnici: Salman hospitalizovan zbog upale žučne kese
Blic 20.07.2020
Vladar Saudijske Arabije, 84-godišnji kralj Salman bin Abdulaziz, primljen je u bolnicu u Rijadu zbog upale žučne kese, saopštila je danas državna agencija SPA. Kralj koji vlada tom zemljom od 2015. godine, u bolnici je prošao detaljan zdravstveni… »
Saudijski kralj Salman primljen u bolnicu
Al Jazeera 20.07.2020
Vladar Saudijske Arabije, kralj Salman bin Abdulaziz (84), primljen je u bolnicu u Rijadu zbog upale žučne vrećice. Osamdesetčetverogodišnji vladar Saudijske Arabije, kralj Salman bin Abdulaziz, primljen je u bolnicu u glavnom gradu Rijadu zbog upale… »
Vesti dana »

Lopovi za sedam minuta ukrali nakit „neprocenjive“ vrednosti iz Luvra
BBC News pre 32 minutajoš 27 povezanih

Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 20. do 26. oktobra)
Pressek pre 3 satajoš 27 povezanih

Vašington post: Putin od Trampa zahtevao da Kijev preda potpunu kontrolu nad Donjeckom
NIN pre 2 satajoš 23 povezane

VIDEO Kruna na glavi i smeđa tečnost prosuta po demontrantima: Pogledajte kako Tramp odgovara na masovne proteste
Nova pre 4 satijoš 21 povezana