Povezane vesti

Radnički doveo talentovanog napadača iz Vojvodine

Radnički doveo talentovanog napadača iz Vojvodine

Nova 20.07.2020
Radnički iz Niša angažovao je mladog napadača Iliju Spasića, koji je rođen 2003. godine. “Velika mi je čast što sam potpisao za Radnički i što sam se vratio u svoj grad. Radnički je jedan od najboljih timova u zemlji, a od kada je na njegovom… »
Potvrđen transfer, Nišlije imaju novog napadača!

Potvrđen transfer, Nišlije imaju novog napadača!

Sportske.net 20.07.2020
Pojačanje u napadačkim redovima. Fudbalski klub Radnički iz Niša angažovao je danas mladog napadača Iliju Spasića, koji je rođen 2003. godine. "Velika mi je čast što sam potpisao za Radnički i što sam se vratio u svoj grad. Radnički je jedan… »
Radno na ‘Čairu’: Radnički ima novog napadača!

Radno na ‘Čairu’: Radnički ima novog napadača!

Hot sport 20.07.2020
Radnički ne staje sa pojačanjima. Fudbalski klub Radnički iz Niša angažovao je danas mladog napadača Iliju Spasića, koji je rođen 2003. godine. – Velika mi je čast što sam potpisao za Radnički i što sam se vratio u svoj grad. Radnički je… »
Radnički doveo napadača iz Vojvodine

Radnički doveo napadača iz Vojvodine

Mozzart sport 20.07.2020
Reč je o momku rođenom 2003. godine. Radnički iz Niša angažovao je mladog napadača Iliju Spasića, koji je rođen 2003. godine. „Velika mi je čast što sam potpisao za Radnički i što sam se vratio u svoj grad. Radnički je jedan od najboljih… »
Radnički uložio u budućnost. U svoje redove doveo napadača Iliju Spasića

Radnički uložio u budućnost. U svoje redove doveo napadača Iliju Spasića

Niške vesti 20.07.2020
Spasić je na Čair stigao iz novosadske Vojvodine, prošao je sve reprezentativne selekcije za svoj uzrast i jedan je od najperspektivnijih igrača u zemlji na svojoj poziciji. U pitanju je klasičan napadač, koji se zbog svoje konstitucije i brzine… »

Vesti dana »