Povezane vesti

Delovi Novog Sada, Sremske Kamenice i Bukovca bez vode

Delovi Novog Sada, Sremske Kamenice i Bukovca bez vode

Radio 021 21.07.2020
Delovi Novog Sada, Bukovca i Sremske Kamenice nemaju vode zbog radova i havarije. NOVI SAD Bez vode će do 17 časova biti Gogoljeva ulica i deo Ulice Miše Dimitrijevića. Takođe, bez vode će do 13 časova biti ulice Momčila Nastasijevića i Vladana… »
Deo Bukovca u sredu bez vode zbog radova

Deo Bukovca u sredu bez vode zbog radova

Moj Novi Sad 21.07.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u sredu, 22. juna, od 9 do 15 sati biti ulice Vidovdanska, Petra Kočića, Školska, Partizanski put i okolne ulice u Bukovcu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe… »
Sutra deo Novog Sada, Paragovo i Popovica bez vode

Sutra deo Novog Sada, Paragovo i Popovica bez vode

Dnevnik 21.07.2020
Zbog planiranih radova sutra, 22. jula, delovi Novog Sada, Paragovo i Popovica biće bez vode. Bez vode će od 8 do 17 sati biti Gogoljeva ulica i deo Ulice Miše Dimitrijevića. Zbog radova EPS Distribucije Novi Sad bez vode će od 9 do 11 sati biti… »
Deo Grbavice u sredu 9 sati bez vode

Deo Grbavice u sredu 9 sati bez vode

Moj Novi Sad 21.07.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u sredu, 22. jula, od 8 do 17 sati biti Gogoljeva ulica i deo Ulice Miše Dimitrijevića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Deo Salajke bez vode zbog havarije

Deo Salajke bez vode zbog havarije

Dnevnik 21.07.2020
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 14 sati biti ulice Momčila Nastasijevića i Vladana Đorđevića. Kako podsećaju u JKP Vodovod i kanalizacija, postoji mogućnost da u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 21.07.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti deo Salajke – desna strana gledano iz pravca Temerinske prema Kisačkoj ulici, a do 14 sati ulice Momčila Nastasijevića i Vladana Đorđevića. Postoji mogućnost da će u toku… »

Vesti dana »