Povezane vesti

HAOS u emisiji UŽIVO! Lepi Mića URLAO na Ivu, Filip Đukić potpuno ODLEPIO! (VIDEO)

HAOS u emisiji UŽIVO! Lepi Mića URLAO na Ivu, Filip Đukić potpuno ODLEPIO! (VIDEO)

Svet & Skandal 21.07.2020
U sinoćnoj emisiji “Zadruga-Narod pita” nastala je prava drama nakon uključenja Lazara Čolića Zole koji je izneo da je pobednica Iva Grgurić imala pik na Stefana Karića još pre početka Zadruge. Došlo je do je žestoke svađe između Lepog… »
Haos u studiju! Koliko para ti je davao za s*KS! Iva napala Filipa, urlala i plakala jer je nije branio od Lepog Miće!

Haos u studiju! Koliko para ti je davao za s*KS! Iva napala Filipa, urlala i plakala jer je nije branio od Lepog Miće!

Kurir 21.07.2020
Za vreme reklama nastao je haos u studiju između Ive Grgurić i njenog dečka Filipa Đukić jer je on nije odbranio od Mićinih uvreda koje joj je uputio. "Što sam ćutala. On mi samo govori da kuliram, a kuliram celu emisiju. Ali neću da se više da… »
Haos uživo: Filip šutirao stolicu po studiju, pa napustio emisiju, Iva van sebe

Haos uživo: Filip šutirao stolicu po studiju, pa napustio emisiju, Iva van sebe

Blic 21.07.2020
Gosti emisije "Zadruga - Narod pita" sinoć su bili pobednica "Zadruge 3" Iva Grgurić, kao i superfinalisti rijalitija Filip Đukić i Lepi Mića, a pred kamerama je nastao haos kada su Filip i Mića ušli u žestok sukob. Najpre su se sukobili Iva i… »
Skandal uživo! Filip šutirao stolice po studiju, pa sa Ivom napustio emisiju! Lepi Mića urlao na sav

Skandal uživo! Filip šutirao stolice po studiju, pa sa Ivom napustio emisiju! Lepi Mića urlao na sav

Kurir 21.07.2020
Filip Đugić izgubio je živce usred emisije zbog Lepog Miće koji je napadao pobednicu rijalitija i Ivu Grgurić pa je u jednom trenutku šutnuo stolicu i napustio studio. - Ti si mene napao zato što nisam pričala ono što si ti hteo - rekla je Iva. -… »

Vesti dana »