Povezane vesti
Doktorku koja je pregledala napolju građani vratili na posao
Nova 21.07.2020
Doktorka Marina Đokić, lekarka u požeškom Domu zdravlja, koja je bila suspendovana pre nekoliko dana, nakon optužbi dela javnosti da je pacijente pregledala ispred kovid ambulante i bez paravana, juče je vraćena na posao – opet na reakcije… »
Građani vratili mladu doktorku na posao
Danas 21.07.2020
Lekarka iz Požege suspendovana, jer je pacijente pregledala ispred kovid ambulante, pa vraćena na posao Doktorka Marina Đokić, lekarka u požeškom Domu zdravlja, koja je bila suspendovana pre nekoliko dana, nakon optužbi dela javnosti da je… »
Vraćena na posao doktorka koja je suspendovana zbog pregledanja pacijenata na terasi doma zdravlja
Radio 021 21.07.2020
Doktorka doma zdravlja u Požegi koja je suspendovana jer je na terasi ove zdravstvene ustanove pregledala pacijente, vraćena je na posao. "Situacija oko mlade doktorke Doma zdravlja u Požegi M. Đ. koja je suspendovana do okončanja disciplinskog… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi: Vi ste topom udarili na našu ljubav i empatiju – ko ste vi?
N1 Info pre 3 satajoš 42 povezane

Forum kragujevačkih škola: Neka cela Srbija stane na tri dana!
Ritam grada Kg pre 2 satajoš 74 povezane

Njujork Tajms o jučerašnjem protestu u Beogradu: Najveći izazov vlasti u poslednjih 30 godina
Nova pre 8 satijoš 13 povezanih

(Video) Stravična tragedija u s. Makedoniji Najmanje 50 ljudi poginulo u požaru u diskoteci i maloletnici među žrtvama
Dnevnik pre 24 satajoš 240 povezanih