Povezane vesti
Eko-takse: Ko ih plaća i zašto?
Kamatica 21.07.2020
Poslednji dan jula je krajnji rok za podnošenje prijave jedinicama poreske uprave na lokalu za plaćanje eko-takse. Prijava za ovu godinu moći će, od 18. jula, da se podnese i elektronski, dok će oni koji nisu platili ovu taksu za prošlu godinu… »
Vodič kroz eko-takse: Koja firma koliko plaća i zašto
Nova 21.07.2020
Od 5.000 dinara pa do dva miliona dinara - toliko iznose godišnje eko takse koje plaćaju sva preduzeća, ali i preduzetnici u Srbiji. Tačan iznos takse zavisi od veličine firme i stepena uticaja njegove delatnosti na životnu sredinu. Rok za podnošenje… »
Za eko-taksu i do dva miliona dinara: Sva preduzeća treba da se prijave za plaćanje godišnje ekološke naknade
Večernje novosti 21.07.2020
PREDUZEĆA i preduzetnici u Srbiji imaju nepune dve nedelje da se prijave za plaćanje eko-takse. Rok ističe sa poslednjim danom jula. U obavezi su svi u evidenciji Agencije za privredne registre, a iznosi će im biti razrezani u odnosu na delatnost i… »
Vesti dana »
Izlivanje Južne Morave izazvalo evakuaciju i prekide u saobraćaju u Vranju
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 12 povezanih
Šoškić o NIS-u: Kao društvo nismo sposobni da kvalitetno gazdujemo državnom imovinom
Danas pre 46 minutajoš 21 povezana
Vremenska prognoza za Srbiju 20. novembar 2025: Pretežno sunčano i toplije, kiša uveče na jugu i istoku, susnežica od sutra
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 19 povezanih





