Povezane vesti

Meni nema života, ni pomoći: Očajan sam, izgubio sam ženu i sina za dan! Potresna ispovest verenika preminule trudnice

Meni nema života, ni pomoći: Očajan sam, izgubio sam ženu i sina za dan! Potresna ispovest verenika preminule trudnice

Kurir 21.07.2020
Saša Zdravković iz Orljana kod Doljevca očajan nakon što mu je juče umrla supruga Aleksandra Pavlović (27) samo dan pošto su je porodili na respiratoru u KC Niš i nakon što mu je preminuo tek rođeni sinčić. Porodilja Aleksandra Pavlović (27)… »
Porodilja iz Niša preminula, još dve trudnice zaražene koronom u niškoj bolnici

Porodilja iz Niša preminula, još dve trudnice zaražene koronom u niškoj bolnici

Blic 21.07.2020
Danima se pratilo stanje tri trudnice iz okoline Niša zaražene korona virusom, a jedna od njih je jutros, dan nakon što se porodila carskim rezom, preminula. Zbog pogoršanja zdravstvenog stanja ploda, lekari niškog Kliničkog centra tokom… »
Dan posle smrti bebe preminula i porodilja u KC Niš

Dan posle smrti bebe preminula i porodilja u KC Niš

Danas 21.07.2020
Dvadesetsedmogodišnja trudnica koja je bila na respiratoru, a koja je u ponedeljak izgubila bebu odmah po rođenju, preminula je u Kliničkom centru Niš, preneli su danas mediji. Stanje trudnice na respiratoru juče se pogoršalo, pa je konzilijum… »
Ovo su neutešni Saša i porodilja Aleksandra koja je preminula: Očajan sam, nismo imali dece i ovo bi nam bilo prvo (foto)

Ovo su neutešni Saša i porodilja Aleksandra koja je preminula: Očajan sam, nismo imali dece i ovo bi nam bilo prvo (foto)

Pravda 21.07.2020
Porodilja Aleksandra Pavlović (27) iz doljevačkog sela Orljane, preminula je jutros posle višednevne borbe niških lekara za njen život. Ona je u Klinički centar Niš stigla u teškom stanju, pa je priključena na respirator na odeljenju intenzivne… »
Ovo je preminula porodilja iz niša: Aleksandra i Saša su bili srećni, a onda se tuga nadvila (foto)

Ovo je preminula porodilja iz niša: Aleksandra i Saša su bili srećni, a onda se tuga nadvila (foto)

Večernje novosti 21.07.2020
PORODILjA Aleksandra Pavlović (27) iz doljevačkog sela Orljane, preminula je jutros posle višednevne borbe lekara za njen život. SUPRUG preminule porodilje A.P. (27) rekao je za Novosti da mu je jako teško nakon saznanja da mu je samo dan nakon… »
Suprug preminule porodilje: Meni pomoći nema, očajan sam!

Suprug preminule porodilje: Meni pomoći nema, očajan sam!

Mondo 21.07.2020
U jednom danu ostao bez supruge i deteta. U jednom danu ostao bez supruge i deteta Saša P, suprug preminule porodilje Aleksandre (27) je u telefonskom razgovoru za Kurir rekao da još nije svestan tragedije koja ga je zadesila i da ne može da prežali… »
Šta će meni život: Ispovest supruga preminule porodilje koji je za dva dana ostao bez sina i žene

Šta će meni život: Ispovest supruga preminule porodilje koji je za dva dana ostao bez sina i žene

Večernje novosti 21.07.2020
SUPRUG preminule porodilje A.P. (27) rekao je za Novosti da mu je jako teško nakon saznanja da mu je samo dan nakon deteta preminula žena. - Nisam dobro. Očajan sam. Šta će meni život sada. Meni nema pomoći - kaže Saša P. za NOvosti. Kako nam je… »
Suprug porodilje koja je preminula u Nišu: "Očajan sam, u jednom danu ostao bez supruge i deteta"

Suprug porodilje koja je preminula u Nišu: "Očajan sam, u jednom danu ostao bez supruge i deteta"

Telegraf 21.07.2020
A.P. (27) preminula je jutros, samo dan nakon što joj je umrla beba koju je na svet donela u sedmom mesecu trudnoće. Saša P, suprug preminule porodilje Aleksandre (27), još nije svestan tragedije koja ga je zadesila i da ne može da prežali smrt… »

Vesti dana »

EU je prioritet kineske spoljne politike

EU je prioritet kineske spoljne politike

Politika pre 1 satjoš 50 povezanih
Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

Edvards navijačima Denvera: Idite kući! VIDEO

B92 pre 46 minutajoš 34 povezane
Poseta Xi Jinpinga Srbiji - više od ekonomije

Poseta Xi Jinpinga Srbiji - više od ekonomije

Bloomberg Adria pre 1 satjoš 25 povezanih