Povezane vesti

Šamar za pevačicu! UNICEF Srbije se oglasio na provokaciju Dua Lipe zbog mape velike Albanije! Još je slagala za ovo!

Šamar za pevačicu! UNICEF Srbije se oglasio na provokaciju Dua Lipe zbog mape velike Albanije! Još je slagala za ovo!

Kurir 21.07.2020
Pevačica Dua Lipa (24) objavom na društvenim mrežama fotografije "velike Albanije", ali i negodovanjem jerApple u svojoj aplikaciji Apple Maps pokazuje ono što i jeste - da su Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije, razbesela je region. Mnoge javne… »
Oglasio se UNICEF: Dua Lipa nije naš ambasador, Kosovo je Srbija

Oglasio se UNICEF: Dua Lipa nije naš ambasador, Kosovo je Srbija

Mondo 21.07.2020
Iz UNICEF-a Srbija poručili da Dua Lipa nije njihov ambasador i da oni "ne podržavaju stavove koje ona iznosi". Iz UNICEF-a Srbija poručili da Dua Lipa nije njihov ambasador i da oni "ne podržavaju stavove koje ona iznosi". Pevačica Dua Lipa (24)… »
"Dođite da vam održimo čas istorije!" Baka Prase surovo o objavama Due Lipe i Rite Ore o Kosovu

"Dođite da vam održimo čas istorije!" Baka Prase surovo o objavama Due Lipe i Rite Ore o Kosovu

Telegraf 21.07.2020
- Iskreno, ne mogu da verujem šta su Dua Lipa i Rita Ora kačile na svoje profile - napisao je Bogdan. Jujuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase uputio je poruku pevačici Dui Lipi, kao i njenoj koleginici Riti Ori, koja je rođena u Srbiji, dok obe… »
Oglasio se UNICEF Srbija povodom skandaloznih objava Due Lipe da Kosovo nije Srbija

Oglasio se UNICEF Srbija povodom skandaloznih objava Due Lipe da Kosovo nije Srbija

Telegraf 21.07.2020
Dua je svojim objavama razbesnela region. Pevačica Dua Lipa (24), negodovala je zato što Apple u svojoj aplikaciji Apple Maps pokazuje ono što i jeste - da su Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije. Ona je objavila i fotografiju "velike Albanije", što… »
Lukas brutalno Dui Lipi: Mene niko ne plaća za patriotizam, ova slika je moj odgovor tebi!

Lukas brutalno Dui Lipi: Mene niko ne plaća za patriotizam, ova slika je moj odgovor tebi!

Telegraf 21.07.2020
- Dozvolićete da iskažem nezadovoljstvo i odgovorim na njenu provokaciju - napisao je pevač. Aca Lukas oglasio se na Instagramu porukom upućenoj Dui Lipi, nakon njene objave "Zašto Kosovo nije i nikada neće biti Srbija", te pobune protiv Apple-a… »

Vesti dana »