Povezane vesti
Za ulazak u Austriju od petka obavezan negativan PCR test
Nova 21.07.2020
Za ulazak u Austriju osoba koje su boravile u takozvanim rizičnim zemljama, u koje spadaju sve države Zapadnoh Balkana, biće uveden obavezan negativan PCR test, najavljeno je danas posle podne na konferenciji za štampu austrijske vlade. Kancelar… »
Za ulazak u Austriju od petka obavezan negativan PCR test
Al Jazeera 21.07.2020
Cilj mjera je sprječavanje uvoza korona virusa iz područja kakav je Zapadni Balkan, rekao austrijski premijer Sebastian Kurz. Za ulazak u Austriju osoba koje su boravile u takozvanim rizičnim zemljama, u koje spadaju sve države Zapadnog Balkana, bit će… »
I za građane Srbije za ulazak u Austriju od petka obavezan negativan PCR test
Telegraf 21.07.2020
Nova pravila za prelazak granice. Za ulazak u Austriju osoba koje su boravile u takozvanim rizičnim zemljama, u koje spadaju sve države Zapadnog Balkana, biće uveden obavezan negativan PCR test, najavljeno je danas posle podne na konferenciji za štampu… »
Vesti dana »
NIS pod kontrolom Putina: Kokotović kaže da je NIS samo deo američkog plana za preuzimanje evropskog energetskog tržišta
Serbian News Media pre 56 minutajoš 27 povezanih
TOK navodi da za danas nije bilo zakazano saslušanje Selakovića: On tvrdi da će doći na novi datum
Nedeljnik pre 2 satajoš 40 povezanih
Aerozagađenje uzrok 11.000 smrtnih slučajeva godišnje, Jovanović poručuje: Izvor znamo, mere se ne sprovode više od 13 godina
N1 Info pre 3 satajoš 2 povezane
Mogerini i Sanino pušteni da se brane sa slobode u vezi sa istragom o korupciji
Euronews pre 42 minutajoš 32 povezane




