Povezane vesti
U Nišu posle godinu dana gorela još dva automobila
Medijska kutija 21.07.2020
U Nišu su rano jutros izgorela dva automobila, a povređenih nije bilo, potvrđeno je u niškoj Policijskoj upravi. U PU su danas kazali da “uzrok požara još nije poznat”, a da je o događaju obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu. Prema nezvaničnim… »
U toku noći izgorela dva automobila u Nišu
Jugmedia 21.07.2020
U ranim jutarnjim satima, izgorela su dva automobila beogradskih i novosadskih tablica u Somborskoj ulici u Nišu. Uzrok požara još uvek nije poznat, a povređenih nema. U PU Niš Blicu je potvrđen događaj, a u ovom trenutku nema drugih informacija.… »
Gorela dva automobila u Nišu
Niške vesti 21.07.2020
„Policija i vatrogasne jedinice su odmah izašli na mesto događaja. U požaru nije bilo povređenih lica“, poručuju u niškoj policiji. O događaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu koje se, prema navodima policije, izjasnilo da im se dostavi… »
Vesti dana »
Kod Lebana nakon tri i po sata uspostavljen saobraćaj, normalizovan posle tri sata i kod Doljevca
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Veliko iznenađenje: Srbija slavila tek na peterce protiv autsajdera na startu Evropskog prvenstva
Danas pre 3 satajoš 2 povezane
Aden na ivici haosa: Hiljade Jemenaca izašlo na ulice u podršci separatistima dan posle krvavih sukoba
Kurir pre 8 minutajoš 1 povezana





