Povezane vesti

Grujičić: Nemamo imunitet na koronu, od 1.000 pacijenata samo sedam imalo antitela

Grujičić: Nemamo imunitet na koronu, od 1.000 pacijenata samo sedam imalo antitela

RTV 21.07.2020
BEOGRAD - Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić izjavila je danas da kovid 19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom organizmu. Grujičić je, u emisiji Fokus na televiziji B92, rekla da ceo organizam… »
Grujičić: Nemamo imunitet na Covid-19, od 1.000 pacijenata sedam imalo antitela

Grujičić: Nemamo imunitet na Covid-19, od 1.000 pacijenata sedam imalo antitela

N1 Info 21.07.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić izjavila je da Covid-19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom organizmu. Grujičić je, u emisiji "Fokus" na televiziji B92, rekla da ceo organizam odgovara na… »
"Jedan može da zarazi 100 ljudi": Dr Grujičić upozorila zašto je važno nositi maske, ali i kada bi ovaj talas epidemije…

"Jedan može da zarazi 100 ljudi": Dr Grujičić upozorila zašto je važno nositi maske, ali i kada bi ovaj talas epidemije…

Blic 21.07.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić rekla je da kovid 19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom organizmu. - Bez obzira što raste broj pozitivnih, ima masa onih koji nemaju simptome. Ono što mi ne… »
Dr Grujičić otvoreno: Ovo nije slučajno! Sve nam se dešava zbog NATO bombardovanja

Dr Grujičić otvoreno: Ovo nije slučajno! Sve nam se dešava zbog NATO bombardovanja

Kurir 21.07.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić izjavila je da je korona virus izaziva buru u celom organizmu iako se radi o respiratornoj infekciji. Govoreći u emisiji "Fokus" na B92, doktorka Grujičić je rekla: "Bez obzira… »
Korona izaziva haos u celom organizmu: Doktorka Grujičić - Ubeđena sam da zbog bombardovanja raste broj obolelih

Korona izaziva haos u celom organizmu: Doktorka Grujičić - Ubeđena sam da zbog bombardovanja raste broj obolelih

Večernje novosti 21.07.2020
DIREKTORKA Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić rekla je da kovid-19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom organizmu. Ona je u emisiji "Fokus" rekla da bez državnog zdravstva ne bismo mogli da se izborimo sa… »
Danica Grujičić: Mi ne znamo ko je taj ko u svom nosu i ždrelu ima viruse, a ko ne

Danica Grujičić: Mi ne znamo ko je taj ko u svom nosu i ždrelu ima viruse, a ko ne

Telegraf 21.07.2020
- Bez obzira što raste broj pozitivnih, ima masa onih koji nemaju simptome - kaže dr Grujičić. Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić rekla je da kovid 19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom… »
Korona i tumori nas napadaju zbog bombardovanja: Dr Grujičić o uticaju NATO agresije na epidemiju

Korona i tumori nas napadaju zbog bombardovanja: Dr Grujičić o uticaju NATO agresije na epidemiju

Sputnik 21.07.2020
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić rekla je da kovid 19, iako je respiratorna infekcija, izaziva buru u čitavom organizmu. „Bez obzira što raste broj pozitivnih, ima masa onih koji nemaju simptome. Ono što mi ne… »

Vesti dana »