Povezane vesti
U Baden Vitembergu zabranjeno nošenje burki u školama
Dnevnik 21.07.2020
BERLIN: Vlada nemačke savezne pokrajine Baden-Vitembergu danas je u potpunosti zabranila potpuno pokrivanje lica, odnosno nošenje nikaba i burke u školama. Tom odlukom sada, osim učiteljica, ni učenice ne smeju da pokrivaju lica. "Iako ne očekujemo da bi… »
Njemačka pokrajina potpuno zabranila nikab i burku u školi
Al Jazeera 21.07.2020
Zakonsku odredbu Baden-Wuerttemberg uveo nakon što su to ranije učinile Bavarska i Donja Saska. Vlada savezne pokrajine Baden-Wuerttemberg u utorak je zabranila potpuno pokrivanje lica tj. nošenje nikaba i burke u školama u ovoj saveznoj zemlji tako da… »
Vesti dana »
Broj žrtava zemljotresa na Filipinima porastao na 12, broj povređenih na 200
Insajder pre 46 minutajoš 23 povezane
Nikolić (SNS): Srpska lista osvojila svih 10 mandata, ali ne očekujemo poštenje od Prištine
Danas pre 36 minutajoš 21 povezana
Iran napao izraelske baze, upozorava Ameriku da se ne meša! Izveden i drugi talas udara, sprema se novi odgovor: Svima je dosta maničnog režima (foto, video)
Kurir pre 6 minutajoš 14 povezanih
Naoblačenje sa kišom i pljuskovima. Nakon par dana suše, vremenski obrt u ovim delovima Srbije. Moguće nevreme (foto)
Dnevnik pre 56 minutajoš 14 povezanih
Izmenjen režim saobraćaja na auto-putu kod Velike Plane zbog radova
Insajder pre 1 satjoš 9 povezanih


