Povezane vesti
Ko krije dva ključna minuta snimka nesreće u Doljevcu
Nova 21.07.2020
Slučaj saobraćajne nesreće na naplatnoj rampi u Doljevcu, zbog koje se trenutno sudi Dejanu Stanojeviću, vozaču direktora "Koridora Srbije" i funkcionera SNS Zorana Babića, od samog početka pratile su brojne kontroverze i nelogičnosti, a javnost je… »
Veštak nije mogao da se izjasni da li je vozilom upravljao Babić ili njegov vozač
Danas 20.07.2020
Nastavljeno suđenje vozaču Zorana Babića za nesreću kod Doljevca U Osnovnom sudu u Nišu danas je nastavljeno suđenje Dejanu Stanojeviću, vozaču direktora „Koridora Srbije“ i funkcionera SNS Zorana Babića, optuženom za teško delo protiv bezbednosti… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro proglašen krivim za planiranje vojnog puča
Danas pre 3 satajoš 5 povezanih