Povezane vesti
Deksametazon u borbi protiv kovida 19: Japanci odobrili steroid za lečenje
Večernje novosti 22.07.2020
JAPANSKO ministarstvo zdravlja odobrilo je deksametazon, jeftini i relativno široko upotrebljavani steroid, kao drugi lek protiv Covida-19, nakon što je ispitivanje u Velikoj Britaniji pokazalo da je taj lek smanjio stope smrtnosti hospitalizovanih… »
Japan odobrio deksametazon za lečenje koronavirusa
Nova 22.07.2020
Japansko ministarstvo zdravstva odobrilo je deksametazon, jeftini i relativno široko upotrebljavani steroid, kao drugi lek protiv kovida 19, nakon što je ispitivanje u Britaniji pokazalo da je taj lek smanjio stope smrtnosti hospitalizovanih pacijenata… »
Japan odobrio deksametazon za lečenje koronavirusa
N1 Info 22.07.2020
Japansko ministarstvo zdravstva odobrilo je deksametazon, jeftini i relativno široko upotrebljavani steroid, kao drugi lek protiv Covida-19, nakon što je ispitivanje u Britaniji pokazalo da je taj lek smanjio stope smrtnosti hospitalizovanih pacijenata… »
Vesti dana »
Ministarstvo: Poslodavci i zaposleni da primenjuju mere bezbednosti za vreme vrućina
Beta pre 6 minutajoš 25 povezanih
Tužilaštvo naložilo identifikaciju zbog lažnih objava o incidentu na Music Week festivalu
Insajder pre 56 minutajoš 41 povezana
Rojters: Uskoro sastanak tehničkih timova SAD i Irana u Dohi; Hezbolah: Zadržavamo pravo na samoodbranu
RTS pre 31 minutajoš 29 povezanih
Temperatura pada i za 15 stepeni: Evo kada osveženje stiže u Srbiju
Telegraf pre 1 satjoš 25 povezanih




