Povezane vesti

Dua Lipa nije političarka, ali jeste popularna pop zvezda

Dua Lipa nije političarka, ali jeste popularna pop zvezda

Nova 22.07.2020
Strasti zbog nedavnih objava pop zvezde Dua Lipe u vezi nezavisnog Kosova i promovisanja Velike Albanije i dalje se ne smiruju. Pored komentara pobesnih građana Srbije, Grčke, Makedonije i Crne Gore, u dramu su se uključile i javne ličnosti, ali i… »
"Nakon moje posete Kosovu..." Baka Prase je sada obrisao sve fotografije sa Instagrama osim jedne, a u poslednjoj objavi…

"Nakon moje posete Kosovu..." Baka Prase je sada obrisao sve fotografije sa Instagrama osim jedne, a u poslednjoj objavi…

Blic 22.07.2020
Popularni jutjuber Baka Prase objavio je da se povlači sa javne scene, a nakon toga je sa svog Instagram profila obrisao sve fotografije, osim jedne. Baka Prase je najpre na Jutjubu objavio snimak pod nazivom "Moj poslednji video" u kojem je saopštio da… »
Dua Lipa je nacionalističkim objavama o Kosovu i Velikoj Albaniji podigla prašinu, a sad je Ceca u tri reči poručila šta…

Dua Lipa je nacionalističkim objavama o Kosovu i Velikoj Albaniji podigla prašinu, a sad je Ceca u tri reči poručila šta…

Blic 22.07.2020
Domaća javnost poslednjih dana ne prestaje da bruji o Dui Lipi, pevačici albanskog porekla koja na društvenim mrežama niže provokaciju za provokacijom na račun Srbije. Sada je njene poteze prokomentarisala i folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović… »
Ceca OSUDILA ispad Dua Lipe! “MALA, SEDI JEDAN!”

Ceca OSUDILA ispad Dua Lipe! “MALA, SEDI JEDAN!”

Svet & Skandal 22.07.2020
Nakon skandala koji je na društvenim mrežama izazvala britanska pevačica Dua Lipa poreklom iz Prištine, oglasile su se mnoge javne ličnosti. Među njima je i folk zvezda Ceca Ražnatović koja je brutalno ponizila Dua Lipu. “NAUČI ISTORIJU”… »
Mala, sedi jedan! I Ceca iznervirana zbog posta Due Lipe!

Mala, sedi jedan! I Ceca iznervirana zbog posta Due Lipe!

Mondo 22.07.2020
Nakon mnogih domaćih, ali i svetskih zvezda, i Ceca je MORALA da reaguje na neistine koje Dua piše i postavlja na društvenim mrežama. Nakon mnogih domaćih, ali i svetskih zvezda, i Ceca je MORALA da reaguje na neistine koje Dua piše i postavlja na… »

Vesti dana »