Povezane vesti

Dragan Marković negira da će biti ministar poljoprivrede

Dragan Marković negira da će biti ministar poljoprivrede

N1 Info 22.07.2020
Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković negirao je pisanje pojedinih medija da će u novoj Vladi obavljati funkciju minstra poljoprivrede i naveo da njemu i ne treba ministarska funkcija da bi radio dobre stvari za Srbiju. "Na sastanku sa predsednikom… »
Palma demantuje: Ne treba mi ministarska funkcija da bih radio za Srbiju

Palma demantuje: Ne treba mi ministarska funkcija da bih radio za Srbiju

Mondo 22.07.2020
Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković "Palma" negira pisanje pojedinih medija da će u budućoj Vladi Srbije dobiti resor poljoprivrede. Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković "Palma" negira pisanje pojedinih medija da će u budućoj Vladi Srbije… »
Palma: Ne treba mi ministarska funkcija da bih radio dobre stvari za Srbiju

Palma: Ne treba mi ministarska funkcija da bih radio dobre stvari za Srbiju

Kurir 22.07.2020
JAGODINA - Povodom pisanja pojedinih medija da će u budućoj Vladi Republike Srbije koalicija SPS - JS imati dva ministarska mesta i da će to biti lideri te koalicije Ivica Dačić, na mestu ministra inostranih poslova i Dragan Marković Palma, na mestu… »
Palma: Nismo razgovarali o resorima u Vladi

Palma: Nismo razgovarali o resorima u Vladi

Nova 22.07.2020
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković demantovao je danas informaciju da će koalicija Socijalističke partije Srbije i JS imati dva ministarska mesta, Ivicu Dačića na funkciji ministra spoljnih poslova i njega na mestu ministra… »
Koalicija SPS-JS dobija dva resora u novoj vladi

Koalicija SPS-JS dobija dva resora u novoj vladi

Pravda 22.07.2020
Nova vlada, sudeći prema najavama predsednika Srbije Aleksandra Vučića, biće formirana do kraja avgusta, a u njoj će se, prema informacijama, bez obzira na sve aktuelne trzavice na relaciji SNS-SPS, naći i socijalisti sa njihovim koalicionim… »

Vesti dana »