Povezane vesti
Međunarodni evropski pokret pozvao EU da reaguje na slabljenje demokratije u Srbiji
Novi magazin 22.07.2020
Međunarodni evropski pokret (EMI) pozvao je danas Evropsku uniju (EU) da reaguje na slabljenje demokratije u Srbiji i pokrenuo onlajn peticiju "Demokratija u Srbiji je u opasnosti - EU mora da reaguje". Panevropska mreža sa sedištem u Briselu… »
EP: Evropa da reaguje na slabljenje demokratije u Srbiji
Nova 22.07.2020
Međunarodni evropski pokret upozorio je da Evropska unija mora da reaguje na slabljenje demokratije u Srbiji. Kako se kaže u saopštenju Evropskog pokreta od početka pandemije KOVID-19, režimi u Evropi i širom sveta koristili su trenutnu krizu za… »
Međunarodni evropski pokret ukazuje na problematičan odgovor Vlade na pandemiju
N1 Info 22.07.2020
Međunarodni evropski pokret ukazao je u svom izveštaju na problematičan odgovor Vlade Srbije na pandemiju kovid-19, upozoravajući na duboke nedostatke demokratije u zemlji, zbog čega poziva Evropsku uniju da reaguje. Ta međunarodna organizacija, koja… »
Vesti dana »

Protest "Indeks je jači od pendreka": Ispred Palate pravde i Sektora unutrašnje kontrole MUP-a prosuta farba
NIN pre 2 satajoš 53 povezane

Tektonski udar usred Evrope! Pala još jedna francuska vlada, Makron ima tri opcije na stolu! Sprema se haos!
Kurir pre 41 minutajoš 32 povezane

Policija u novosadskom Rektoratu zbog sastanka sa rektorom, deo zaposlenih ne želi da uđe
Beta pre 9 satijoš 19 povezanih

Nevreme samo što nije krenulo u Beogradu: Upozorenje RHMZ na pljuskove sa grmljavinom
Mondo pre 12 minutajoš 37 povezanih

Marta Kos očitala bukvicu predsedniku Vučiću zbog izjave u kojoj je vređao evropske parlamentarce
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 22 povezane