Povezane vesti
Trojici osumnjičenih za ubistvo na Senjaku određen pritvor
RTS 22.07.2020
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor trojici osumnjičenih za ubistvo B. S. 25. juna u parku na Senjaku i to po svim zakonskim osnovima, kako je tužilaštvo i predložilo. Sudija za prethodni postupak im je odredio pritvor zbog opasnosti od bekstva, zatim… »
Potvrđeno produženje pritvora Koluviji i ostalim okrivljenima za 60 dana
RTV 22.07.2020
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je rešenje kojim je za još 60 dana produžen pritvor Predragu Koluviji i ostalim okrivljenim za nedozvoljeno uzgajanje marihuane na poljoprivrednom dobru “Jovanjica”, koji su uhapšeni u novembru 2019. Portparol… »
Potvrđeno produženje pritvora Koluviji i ostalima za 60 dan
Nova 22.07.2020
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je rešenje kojim je za još 60 dana produžen pritvor Predragu Koluviji i ostalim okrivljenim za nedozvoljeno uzganjanje marihuane na poljoprivrednom dobru "Jovanjica", koji su uhapšeni u novembru 2019. Portparol suda… »
Vesti dana »

Bela kuća objavila sporazum koji je potpisan na mirovnom samitu o Gazi
Politika pre 2 satajoš 6 povezanih

Bivši ambasador Crne Gore u Srbiji doživeo saobraćajku: Tarzan Milošević u teškom stanju
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Poznato kada bivši francuski predsednik Nikola Sarkozi započinje izdržavanje zatvorske kazne
Danas pre 5 satijoš 1 povezana