Povezane vesti

Gubitak čula mirisa je ozbiljan simptom, ovo su skrivene opasnosti

Gubitak čula mirisa je ozbiljan simptom, ovo su skrivene opasnosti

Mondo 23.07.2020
Mada se većini čini da je reč o bezazlenom simptomu zaraze korona virusom, istina je da može imati ozbiljne posledice. Mada se većini čini da je reč o bezazlenom simptomu zaraze korona virusom, istina je da može imati ozbiljne posledice. Ljudi s… »
NEVIDLjIVI SIMPTOM VIRUSA KORONA: Gubljenje čula mirisa može da ostane i trajno oštećenje

NEVIDLjIVI SIMPTOM VIRUSA KORONA: Gubljenje čula mirisa može da ostane i trajno oštećenje

RTV Novi Pazar 23.07.2020
NAJVIŠE mi nedostaje miris mog sina kad ga poljubim, miris moje žene – kaže Žan Mišel Maillard koji pati od anosmije, simptoma koji pogađa sve veći broj ljudi zaraženih koronavirusom. Anosmija je gubitak mirisa, nevidljivi hendikep s kojim je… »
Nevidljivi simptom virusa korona: Gubljenje čula mirisa može da ostane i trajno oštećenje

Nevidljivi simptom virusa korona: Gubljenje čula mirisa može da ostane i trajno oštećenje

Večernje novosti 23.07.2020
NAJVIŠE mi nedostaje miris mog sina kad ga poljubim, miris tela moje žene - kaže Žan Mišel Maillard koji pati od anosmije, simptoma koji pogađa sve veći broj ljudi zaraženih koronavirusom. Anosmija je gubitak mirisa, nevidljivi hendikep s kojim je… »
Anosmija - nevidljivi simptom korona virusa

Anosmija - nevidljivi simptom korona virusa

Al Jazeera 23.07.2020
Ljudi s ovim simptomom ne mogu reagirati na opasnosti, ne mogu osjetiti miris dima, curenja plina ili neoprane kante za smeće. "Najviše mi nedostaje miris mog sina kad ga poljubim, miris tijela moje žene", kaže Jean-Michel Maillard, koji pati od… »

Vesti dana »