Povezane vesti
Dve trećine hospitalizovanih u KC Niš u jako teškom stanju
Niške vesti 23.07.2020
Polovina pacijenata, njih 190, zahteva oksigenu terapiju, što je, prema njegovim rečima veliki izazov za čitav zdravstevni sistem u Nišu. Najveći klinički izazov je, kaže Janković, više od 60 pacijenata u jedinici intenzivne nege, od kojih je polovina na… »
Anesteziolog iz NIša: Mnogo je teže, sada stradaju jetra, bubrezi, srce
Mondo 23.07.2020
Dr Radmilo Janković, direktor Klinike za anesteziju i intenzivnu terapiju Niš kaže da je bolest mnogo ozbiljnija u odnosu na neka prva saznanja o kovidu-19. Dr Radmilo Janković, direktor Klinike za anesteziju i intenzivnu terapiju Niš kaže da je bolest… »
Anesteziolog iz Niša tvrdi da je korona sada mnogo opasnija: "Stradaju bubrezi, jetra, srce, mozak"
Telegraf 23.07.2020
Virus je u drugom piku mnogo opasniji. U Kliničkom centru u Nišu trenutno je hospitalizovano 384 pacijenta zaraženih virusom korona, od kojih su dve trećine u jako teškom opštem stanju, kaže pomoćnik direktora Kliničkog centra Niš prof. dr Radmilo… »
Vesti dana »

Srpska lista proglasila ubedljivu pobedu: Oglasio se predsednik Aleksandar Vučić nakon izbora na Kosovu
RINA pre 2 minutajoš 5 povezanih

Tramp ide na Bliski istok da proslavi prekid vatre i pozove arapske lidere da iskoriste priliku
Danas pre 17 minutajoš 1 povezana

Netanjahu: Izrael izvojevao ogromne pobede u ratu protiv Hamasa, borba nije gotova
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Trećina kosovskih birača glasala na lokalnim izborima, gužve na severu
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Hrvatska na korak do Mundijala, pogledajte golove iz Varaždina, Kopenhagena i Bukurešta
Danas pre 57 minutajoš 1 povezana