Povezane vesti
Natho postavio uslove za ostanak u Partizanu!
Vesti online 23.07.2020
Fudbaler Partizana Bibras Natho rekao je da je srećan u tom klubu i da ne bi imao ništa protiv da ostane do kraja ugovora. Iskusni Izraelac je bio jedna od važnijih karika Partizana u Evropi i domaćem šampionatu ove sezone, ali crno-beli ipak nisu uspeli… »
Natho: Ako ostanu predsednik i stručni štab i ja ću... Igram fudbal jer ga volim, ne zato što me plaćaju!
Sportski žurnal 23.07.2020
Izraelac koji je dao poseban šmek Partizanu i srpskom fudbalu, cilja nove pobede i otkriva prioritete. Bibars Natho, u srcima navijača Partizana pod vinjetom „majstor kadar da kreira magiju”, kao srpom žnjeo je trofeje u rodnom Izraelu i Rusiji… »
Vesti dana »
"Evropa pred civilizacijskim brisanjem"! Trampov dokument digao buru: Ako se nastavi urušavanje, kontinent će biti neprepoznatljiv za manje od 20 godina!
Kurir pre 46 minutajoš 1 povezana
Gašić: Helezove izjave o „sarajevskom safariju“ ratnohuškačka propaganda, međunarodni partneri da reaguju
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Srđan Jandrić je pobednik "Masterchef Srbija", osvojio nagradu od 50.000 evra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




