Povezane vesti

Istoričar rešava najveće srpske misterije: Kako je ubijen Murat, je li kralj na samrti rekao Čuvajte mi Jugoslaviju!

Istoričar rešava najveće srpske misterije: Kako je ubijen Murat, je li kralj na samrti rekao Čuvajte mi Jugoslaviju!

Pravda 23.07.2020
Da li je Dragoljub Mihailović bio najodlikovaniji srpski oficir, da li je Kralj Aleksandar izgovorio čuvenu rečenicu "Čuvajte mi Jugoslaviju", kako je ubijen Murat u Kosovskom boju... samo su neke od istorijskih nedoumica koje otklanja istoričar… »
Istoričar rešava najveće srpske misterije: Kako je ubijen Murat, je li kralj na samrti rekao Čuvajte mi Jugoslaviju!

Istoričar rešava najveće srpske misterije: Kako je ubijen Murat, je li kralj na samrti rekao Čuvajte mi Jugoslaviju!

Kurir 23.07.2020
BEOGRAD - Da li je Dragoljub Mihailović bio najodlikovaniji srpski oficir, da li je Kralj Aleksandar izgovorio čuvenu rečenicu "Čuvajte mi Jugoslaviju", kako je ubijen emir Murat u Kosovskom boju... samo su neke od istorijskih nedoumica koje otklanja… »
Miloš Obilić nije ubio Murata, a ni kralj Aleksandar nije izgovorio "Čuvajte mi Jugoslaviju"

Miloš Obilić nije ubio Murata, a ni kralj Aleksandar nije izgovorio "Čuvajte mi Jugoslaviju"

Telegraf 23.07.2020
General Draža Mihailović je odlikovan 20 puta, ali nije bio najodlikovaniji. Da li je Dragoljub Mihailović bio najodlikovaniji srpski oficir, da li je Kralj Aleksandar izgovorio čuvenu rečenicu "Čuvajte mi Jugoslaviju", kako je ubijen emir Murat u… »
Kralj Aleksandar nije izgovorio "Čuvajte mi Jugoslaviju"

Kralj Aleksandar nije izgovorio "Čuvajte mi Jugoslaviju"

Mondo 23.07.2020
Da li je Dragoljub Mihailović bio najodlikovaniji srpski oficir, da li je Kralj Aleksandar izgovorio čuvenu rečenicu "Čuvajte mi Jugoslaviju", kako je ubijen emir Murat u Kosovskom boju... Da li je Dragoljub Mihailović bio najodlikovaniji srpski… »
Sultana Murata ubilo 12 zavetovanih srpskih plemića

Sultana Murata ubilo 12 zavetovanih srpskih plemića

Nova 23.07.2020
Da li je Kralj Aleksandar izgovorio čuvenu rečenicu “Čuvajte mi Jugoslaviju”… Kako je ubuijen emir Murat u Kosovskom boju…samo su neke od istorijskih nedoumica koje u svojoj novoj knjizi “Zablude srpske istorije” otklanja istoričar Dejan… »

Vesti dana »

Pravoslavni hrišćani danas slave Uskrs - Hristos vaskrse!

Pravoslavni hrišćani danas slave Uskrs - Hristos vaskrse!

Moj Novi Sad pre 41 minutajoš 23 povezane
Jokić se našalio nakon poraza VIDEO

Jokić se našalio nakon poraza VIDEO

B92 pre 59 minutajoš 23 povezane
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTS pre 18 minutajoš 14 povezanih
Smena sunca i oblaka, temperatura do 27 stepeni

Smena sunca i oblaka, temperatura do 27 stepeni

RTS pre 3 satajoš 8 povezanih