Povezane vesti
Maki Banjak konačno zadužio crno-beli dres FOTO
Nova 23.07.2020
Doskorašnji fudbaler Olimpije Maki Banjak stigao je na Zlatibor gde je zadužio dres Partizana. Snažni defanzivac, koga su crno-beli čekali godinu dana, zadužio je “trojku”, a dočekali su ga potpredsednik crno-belih Vladimir Vuletić i zamenik generalnog… »
Banjak konačno u Partizanu: Kamerunac se pridružio crno-belima na Zlatiboru
Hot sport 23.07.2020
Kamerunski defanzivac Maki Banjak priključio se ekipi Partizana na pripremama na Zlatiboru. Banjak u Humsku stiže iz ljubljanske Olimpije. Cena transfera iznosi 500.000 evra, a dobrodošlicu su mu poželeli potpredsednik kluba Vladimir Vuletić, zamenik… »
Maki ostao bez titule, pa stigao u Partizan (video)
Sportski žurnal 23.07.2020
Banjak će u petak odraditi prvi trening sa crno-belima, zadužio je dres s brojem 3. Doskorašnji fudbaler ljubljanske Olimpije Maki Banjak stigao je večeras na Zlatibor i priključio se crno-belima na pripremama za narednu sezonu. Banjak je došao u Srbiju… »
Vesti dana »
Uhapšen muškarac koji je kamionom izazvao tešku saobraćajnu nesreću
Beta pre 31 minutajoš 31 povezana
Lavrov: 'Nacionalizacija NIS-a moguća pod određenim uslovima'
BBC News pre 11 minutajoš 26 povezanih
Prevrnuo se čamac sa migrantima na Savi kod Slavonskog Broda, dve osobe se udavile
RTS pre 6 minutajoš 26 povezanih
SAD i Rusija bile protiv Generalna skupština UN usvojila rezoluciju o Černobilju: Menja se ime grada i nuklearke
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih
Šapić: Nisam razmišljao da podnesem ostavku zbog blokade garaže u Pionirskom parku
Beta pre 6 minutajoš 18 povezanih



