Povezane vesti

Banjak već trenirao sa crno-belima: Partizan ispred Kameruna, Barselona sjajna uspomena

Banjak već trenirao sa crno-belima: Partizan ispred Kameruna, Barselona sjajna uspomena

Večernje novosti 24.07.2020
U SREDU uveče je odigrao poslednju utakmicu u dresu Olimpije, dan kasnije priključio se novim saigračima u hotelu "Palisad" na Zlatiboru, a već danas u prepodnevnim časovima je i prvi put trenirao, pa je usledilo i iznošenje utisaka o novoj sredini… »
Banjak: Gledao sam ‘večiti derbi’ i pomislio, uh, želim da igram ovaj meč, ‘trojku’ sam odabrao jer predstavlja novi…

Banjak: Gledao sam ‘večiti derbi’ i pomislio, uh, želim da igram ovaj meč, ‘trojku’ sam odabrao jer predstavlja novi…

Hot sport 24.07.2020
Maki Banjak se juče preselio iz Ljubljane u Beograd, a odmah nakon toga priključio se novim saigračima u Partizanu. Nakon predstavljanja, on je jutros odradio i prvi trening sa Partizanom, a odmah potom izneo je i svoje utiske o novom klubu… »
Grobari ga konačno dočekali: Prvi trening Makija Banjaka u crno-beloj opremi (foto) (video)

Grobari ga konačno dočekali: Prvi trening Makija Banjaka u crno-beloj opremi (foto) (video)

Hot sport 24.07.2020
Doskorašnji fudbaler Olimpije iz Ljubljane Maki Banjak priključio se saigračima na Zlatiboru i po prvi put poneo je opremu Partizana. Crno-beli se u subotu 25. jula vraćaju u Beograd kako bi dan kasnije odigrali poslednju kontrolnu utakmicu sa ekipom… »
Kako je Partizan dočekao Banjaka? Suma u glavnoj ulozi

Kako je Partizan dočekao Banjaka? Suma u glavnoj ulozi

Sportske.net 24.07.2020
Pomalo zbunjeno i umorno delovao je novi štoper Partizana po dolasku na Zlatibor, kako zbog dugog puta, tako i zbog šokantne završnice prvenstva u Sloveniji, gde je i sam bio jedan od tragičara. Dugo ga je Partizan čekao, ali kamerunski defanzivac… »
Partizanu stiglo pojačanje! Sinoć se oprostio od Olimpije bez titule, večeras se pojavio na Zlatiboru!

Partizanu stiglo pojačanje! Sinoć se oprostio od Olimpije bez titule, večeras se pojavio na Zlatiboru!

Sportal blic 23.07.2020
Novi fudbaler Partizana Maki Banjak priključio se večeras novim saigračima na pripremama na Zlatiboru. Kamerunski odbrambeni fudbaler je do juče igrao za ljubljansku Olimpiju. Fudbaleri Partizana pripremaju se na Zlatiboru uoči početka sezone u… »
Partizan predstavio pojačanje: Banjak se pridružio crno-belima, Sise nije prošao probu

Partizan predstavio pojačanje: Banjak se pridružio crno-belima, Sise nije prošao probu

Večernje novosti 23.07.2020
NOVI fudbaler Partizana Maki Banjak priključio se večeras novim saigračima na pripremama na Zlatiboru. Kamerunski odbrambeni fudbaler je do juče igrao za ljubljansku Olimpiju. Fudbaleri Partizana pripremaju se na Zlatiboru uoči početka sezone u… »

Vesti dana »