Povezane vesti

Mina se POKAJALA zbog svoje PROŠLOSTI! Mensur se ubacio: “Ja sam CEPAO DRVA, postoji hiljadu drugih načina da se zaradi!”…

Mina se POKAJALA zbog svoje PROŠLOSTI! Mensur se ubacio: “Ja sam CEPAO DRVA, postoji hiljadu drugih načina da se zaradi!”…

Svet & Skandal 24.07.2020
Bivša zadrugarka Mina Vrbaški gostovala je sinoć sa svojim izabranikom Mensurom Ajdarpašićem u emisiji Zadruga- Narod pita. Nakon interesovanja pojedinih gledalaca, ponovo je pokrenuta tema njene burne prošlosti na šta je ona rekla da bi sve… »
Mina Vrbaški o svojoj prošlosti i prostituciji! Umešao se Mensur! (VIDEO)

Mina Vrbaški o svojoj prošlosti i prostituciji! Umešao se Mensur! (VIDEO)

Svet plus 24.07.2020
Bivša zadrugarka Mina Vrbaški gostovala je u emisiji "Narod pita" pa je progovorila o svojoj prošlosti, teškom periodu u životu i prostituciji. Umešao se njen sadašnji dečko Mensur Ajdarpašić. Postoji hiljadu drugih načina da se pomogne… »
"Donosila sam veliki novac, moja majka je upućena u sve": Ispovest Mine Vrbaški o prostituciji, zbog dve stvari se gorko kaje

"Donosila sam veliki novac, moja majka je upućena u sve": Ispovest Mine Vrbaški o prostituciji, zbog dve stvari se gorko kaje

Blic 24.07.2020
Bivšazadrugarka Mina Vrbaški je još jednom progovorila o svojoj burnoj prošlosti i otkrila da bi sve izbrisala da može. Naime, mnoge je zanimalo zašto Mina nije zarađivala na neki drugi način, nego prostitucijom. "Moja majka je upućena u sve, mi… »

Vesti dana »