Povezane vesti

Krunićeva otvorila dušu: Karijera puna uspona i padova, izgubila sam fokus kad su se uključili novac, agenti i sve ostalo

Krunićeva otvorila dušu: Karijera puna uspona i padova, izgubila sam fokus kad su se uključili novac, agenti i sve ostalo

Večernje novosti 24.07.2020
JEDNA od naših najboljih teniserki Aleksandra Krunić je za portal behindtheracquet.com napisala da je kao dete navikla samo da pobeđuje i da se sve promenilo kada je stigla do željenog VTA nivoa, jer je tada izgubila fokus. - Mnogo sam se borila i… »
Ispovest srpske teniserke: "Oslobodila sam se sra*a, znam ko sam"

Ispovest srpske teniserke: "Oslobodila sam se sra*a, znam ko sam"

Mondo 24.07.2020
Aleksandra Krunić u blogu otkrila kako se preispitivala prethodnih godina u surovom svetu tenisa. Aleksandra Krunić u blogu otkrila kako se preispitivala prethodnih godina u surovom svetu tenisa Aleksandra Krunić u surovom svetu profesionalnog tenisa… »
„Želela sam da se oslobodim svih sr*nja koja su bila uključena u moju karijeru“

„Želela sam da se oslobodim svih sr*nja koja su bila uključena u moju karijeru“

Vesti online 24.07.2020
Srpska teniserka Aleksandra Krunić kroz priču za „Iza reketa“ (Behind The Racquet) se osvrnula na svoju karijeru, ali i na svoje planove, želje, ciljeve. Ona je trenutno 57. igračica na WTA listi. Priznaje da se u profesionalnom tenisu, u kojem… »
“Cele godine sam sebi postavljala pitanja, sva s*anja…”

“Cele godine sam sebi postavljala pitanja, sva s*anja…”

Nova 24.07.2020
Aleksandra Krunić, srpska teniserka, osvrnula se na svoju dosadašnju karijeru, ali i na budućnost. Ona je 57. na ATP listi, ali je istakla i da se u profesionalnom tenisu ne oseća najbolje. Kako je istakla, kao dete je navikla da pobeđuje, te da su… »

Vesti dana »