Povezane vesti

Kon: Krizni štab i 2.000 potpisnika imaju istog neprijatelja

Kon: Krizni štab i 2.000 potpisnika imaju istog neprijatelja

Nova 24.07.2020
Epidemilog dr Predrag Kon rekao je da se ne oseća prijatno zbog zahteva više od 2.000 lekara za smenu članova Kriznog štaba za suzbijanje koronavirusa. Kazao je da potpisnici tog apela nisu neprijatelji, već da je zajednički neprijatelj virus i… »
Struka: Peticija "Ujedinjeni protiv korene" znači da smo u istom poslu

Struka: Peticija "Ujedinjeni protiv korene" znači da smo u istom poslu

Mondo 24.07.2020
Član kriznog štaba dr Predrag Kon istako je da je sada ključno zaustavljanje epidemija i da svi na tome predano rade. Član kriznog štaba dr Predrag Kon istako je da je sada ključno zaustavljanje epidemija i da svi na tome predano rade. Gostujući u… »
Loše vesti: "u ova dva grada očekujemo probleme"

Loše vesti: "u ova dva grada očekujemo probleme"

Mondo 24.07.2020
Situacija je i dalje najteža u velikim gradovima, Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu... ali se očekuju problemi u još dva manja grada. Situacija je i dalje najteža u velikim gradovima, Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu... ali se očekuju problemi u još… »
Kon: Protivnik je virus, ne Krizni štab, a pošto ga ja personifikujem sve se meni pripisuje

Kon: Protivnik je virus, ne Krizni štab, a pošto ga ja personifikujem sve se meni pripisuje

Blic 24.07.2020
Šef Kriznog štaba Vlade Srbije u borbi protiv korona virusa dr Predrag Kon rekao je danas da Krizni štab nije neprijatelj, već virus, te da među stučnjacima postoji jednistven stav da nikada nisu iznosili netačne podatke i da će nastaviti da rade… »

Vesti dana »