Povezane vesti
Tviter možda uvede pretplatu zbog pada prihoda
Kamatica 24.07.2020
Tehnološki gigant objavio je da je prihod od oglasa u drugom tromesečju iznosio 562 miliona dolara, što je pad za gotovo četvrtinu u odnosu na isti period prethodne godine, prenosi Nova ekonomija pisanje portal TechCrunch. Pandemija i građanski nemiri u… »
Nakon pada prihoda od oglasa, Tviter razmatra uvođenje pretplate
Nova ekonomija 24.07.2020
Nakon osetnog pada prihoda od oglašavanja u drugom kvartalu, Tviter je nagovestio svojim investitorima da razmatra uvođenje alternativnih načina zarade, od kojih jedan može biti opcija pretplate, prenosi portal TechCrunch. Tehnološki gigant objavio je… »
Vesti dana »
Sindikati N1, Nove, Danasa i Radara traže garancije za očuvanje uređivačke nezavisnosti
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 35 povezanih
Požari širom Srbije: Lokalizovan požar na Bovanskom jezeru, teška borba u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 30 povezanih
(Radarski snimak) Pljuskovi i osveženje, pa niz dana sa 42 u plusu! Brutalni toplotni talas pržiće sve pred sobom od ovog datuma, a evo kakva je završnica avgusta i šta se očekuje u septembru
Blic pre 24 minutajoš 29 povezanih
Kalinić završio igračku karijeru - postaje pomoćni trener u Zvezdi!
RTV pre 44 minutajoš 39 povezanih



