Povezane vesti

Silađi: Prolazim kroz rolerkoster emocija...

Silađi: Prolazim kroz rolerkoster emocija...

Dnevnik 24.07.2020
BEOGRAD: Srpski plivač Čaba Silađi oglasio se danas emotivnom poruku na Tviteru, na dan kad je trebalo da se takmiči na Olimpijskim igrama u Tokiju. "Danas bi počelo plivanje na OI u Tokiju i plivao bih svoju trku na 100 prsno. Umesto toga… »
Rolerkoster Silađija: Od boli me uvo, do ne mogu bez ovoga

Rolerkoster Silađija: Od boli me uvo, do ne mogu bez ovoga

Nova 24.07.2020
Srpski plivač Čaba Silađi oglasio se na društvenim mrežama povodom odlaganja Olimpijskih igara, za koje je veliko pitanje da li će uopšte i biti održane 2021. godine u Japanu zbog svega što se dešava s pandemijom koronavirusa. Koliko je… »
Ostao bez prijatelja zbog korone, pati i zbog Igara: Silađi "otvorio dušu", situacija ga izluđuje

Ostao bez prijatelja zbog korone, pati i zbog Igara: Silađi "otvorio dušu", situacija ga izluđuje

Telegraf 24.07.2020
Kad se iščekivanje najveće sportske smotre pretvori u agoniju. Mnogi sportisti tuguju zbog odlaganja Olimpijskih igara, pitanje je da li će se uopšte održati 2021. godine, a koliko je to pogodilo sve učesnike, svedoči poruka Čabe Silađija. Naš… »
Od: „MA, BOLI ME VIŠE UVO” do „JA NE MOGU BEZ OVOGA” Čaba Silađi brutalno iskren o učešću na Olimpijskim igrama

Od: „MA, BOLI ME VIŠE UVO” do „JA NE MOGU BEZ OVOGA” Čaba Silađi brutalno iskren o učešću na Olimpijskim igrama

Sportal blic 24.07.2020
Da je bilo sreće, Olimpijske igre bi već počele, a Srbija bi željno iščekivala svako takmičenje miljenika nacije. Ali nikada neće prestati svima da bude žao koliko je korona virus sve upropastio. , naš najbolji „prsaš” ovog petka se… »

Vesti dana »