Povezane vesti
Dogovoren datum početka nove sezone Premijer lige
Nova 24.07.2020
Premijer liga je dogovorila sa nosiocima TV prava da naredna sezona počne 12. septembra. Vlasnici televizijskih prava prihvatili su predlog čelnika takmičenja pa će prve utakmice u narednoj premijerligaškoj sezoni biti odigrane 12. septembra, dok je… »
Premijer liga 2020/21 kreće 12. septembra
N1 Info 24.07.2020
Nosioci TV prava prihvatili su predlog Premijer lige da sezona 2020/21 startuje 12. septembra. Poslednje kolo biće zakazano za nedelju, 23. maja. Premijer liga će nastaviti da konsultuje FA i EFL, kako bi u što skorije vreme definisala kalendar svih… »
Vesti dana »

Pregled tržišta nekretnina u Srbiji: rast prometa i stabilan porast cena stanova u prvom kvartalu 2025.
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 26 povezanih

Tužilac Nenadić: Ne komentarišem izjave političara, tužilaštvo postupa po propisima
Beta pre 43 minutajoš 13 povezanih

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 18 minutajoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 8 satijoš 25 povezanih