Povezane vesti

Ko je od poznatih NBA košarkaša hteo da se "ogrebe" za buksnu u Beogradu?!

Ko je od poznatih NBA košarkaša hteo da se "ogrebe" za buksnu u Beogradu?!

Mondo 24.07.2020
Muzičar Đorđe MIljenović otkrio je neverovatan doživljaj: "Prilazi mi Alen Ajverson i traži par dimova iz buksne!" Muzičar Đorđe MIljenović otkrio je neverovatan doživljaj: "Prilazi mi Alen Ajverson i traži par dimova iz buksne!" Muzičar… »
"Mi završili svirku i dolazi Alen Ajverson da se ogrebe za buksnu - nema ništa za starog lava?"

"Mi završili svirku i dolazi Alen Ajverson da se ogrebe za buksnu - nema ništa za starog lava?"

Telegraf 24.07.2020
Srpski muzičar Đorđe Miljenović, poznatiji kao Skaj Vikler imao je zanimljivu epizodu sa jednom od legendi NBA lige tokom posle meča Srbije i Crne Gore i Sjeidnjenih Država 2004. godine u Beogradu. Amerikanci su po otvaranju Beogradske arene došli… »
"Brate, daj: Buksnu!" Kako se Ajverson ogrebao za duvanje u Beogradu od dve muzičke legende

"Brate, daj: Buksnu!" Kako se Ajverson ogrebao za duvanje u Beogradu od dve muzičke legende

Sportal blic 24.07.2020
Gostujući u podkastu Galeba Nikačevića „Agelast”, muzičar Skaj Vikler je govorio o jednom zanimljivom detalju koji se dogodio za vreme Dajamond boula koji se održvaoau Beogradu. Glavni protagonisti događaja iz priče su ni manje ni više nego i… »

Vesti dana »