Povezane vesti
Kon se setio vremena kada je vikendom sve rešavao policijski čas, pa rekao šta nam sada umesto njega preostaje
Noizz 25.07.2020
Predrag Kon se osvrnuo na situaciju nekad i sad sa korona virusom, pa došao do zaključka da su vikendi najgore vreme kada virus slobodno bukne i nesmetano se širi. Iako je situacija u Beogradu sada nešto bolja, daleko je od dobre i na teritoriji glavnog… »
KON: Hodamo po ivici, apelujem na poštovanje mera i kontrolu njihovog sprovođenja
Moj Novi Sad 25.07.2020
Epidemiolog Predrag Kon je, gostujući u Jutarnjem programu RTS-a, na pitanje kakva je trenutno situacija u Srbiji i da li smo prošli vrh drugog pika prvog talasa, rekao da je to jako ozbiljno pitanje. – Mi smo na visokom nivou i stabilizovala se ta… »
Vesti dana »

Dodik u Budimpešti kod Orbana, koji mu pruža podršku posle presude
Novi magazin pre 31 minutajoš 27 povezanih

Zaječar pod opsadom: Jake snage policije obezbeđuju održavanje konstitutivne sednice, u sali zbog tenzija angažovano i privatno obezbeđenje
RINA pre 1 satjoš 30 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 3 satajoš 25 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 42 minutajoš 34 povezane