Povezane vesti

Novi slučaj korone u svetskom fudbalu! Legendarni kapiten Barselone potvrdio da je pozitivan i odmah otkrio kako se oseća!

Novi slučaj korone u svetskom fudbalu! Legendarni kapiten Barselone potvrdio da je pozitivan i odmah otkrio kako se oseća!

Sportal blic 25.07.2020
Legendarni španski fudbaler, Ćavi Ernandez saopštio je da ima korona virus. Španac je trener katarskog Al Sada, pa će, dok se ne oporavi, njegove obaveze preuzeti stručni štab na početku sezone u Kataru, na čelu sa prvim pomoćnikom Davidom… »
Ćavi pozitivan na korona virus

Ćavi pozitivan na korona virus

Dnevnik 25.07.2020
DOHA: Čuveni španski fudbaler Ćavi Ernandez, trenutno trener katarskog Al Sada, objavio je da je pozitivan na korona virus. "Pratio sam protokol Saveza i pre nekoliko dana sam testiran na Kovid-19 i bio sam pozitivan. Na moju sreću, osećam se dobro… »
Legenda Barse zaražen korona virusom!

Legenda Barse zaražen korona virusom!

Mondo 25.07.2020
Nekadašnji fudbaler katalonskog kluba Čavi Ernandez potvrdio da je pozitivan na Covid-19. Nekadašnji fudbaler katalonskog kluba Čavi Ernandez potvrdio da je pozitivan na Covid-19. Ćavi Ernandez, trener kluba Al-Sad, zaražen je korona virusom. Na… »
Legenda Barselone ima koronu: Čuveni fudbaler pozitivan na virus Covid-19

Legenda Barselone ima koronu: Čuveni fudbaler pozitivan na virus Covid-19

Hot sport 25.07.2020
Legenda Barselone i španskog fudbala je saopštila kako ima virus Covid-19. U pitanju je čuveni Ćavi Ernandez. Trener Al-Sada je na sreću u odličnom stanju bez jačih simptoma. Ipak propustiće početak takmičenja u Kataru te će ga zameniti trener… »
Ćavi zaražen koronom

Ćavi zaražen koronom

Mozzart sport 25.07.2020
Ne može da vodi Al Sad u prvom kolu... Nekadašnji fudbaler Barselone i bivši španski reprezentativac Ćavi Ernandez objavio je da je pozitivno testiran na koronavirus. Katarski šampionat vraća se ovog vikenda, što znači da će Al Sad, čiji je… »
Najtrofejniji španski fudbaler ima koronu

Najtrofejniji španski fudbaler ima koronu

Nova 25.07.2020
Trener Al Sada i proslavljeni španski fudbaler, Ćavi Ernandes, potvrdio je da je zaražen koronavirusom. Najtrofejniji igrač u istoriji španskog fudbala naveo je da je u izolaciji i da se dobro oseća. Nekadašnji fudbaler Barselone rekao je da jedva… »
Ćavi pozitivan na koronu

Ćavi pozitivan na koronu

Sportske.net 25.07.2020
Trener Al-Sada saopštio vest preko Instagram naloga. Legenda Barselone i španskog fudbala je saopštila kako ima Covid-19 virus. Trener Al-Sada je na sreću u odličnom stanju bez jačih simptoma. Ipak propustiće početak takmičenja u Kataru te će ga… »

Vesti dana »