Povezane vesti

Dino Rađa otvoreno o stanju u ABA ligi: Naši klubovi ne mogu da se bori sa srpskim ekipama, nemamo mi para kao Zvezda i…

Dino Rađa otvoreno o stanju u ABA ligi: Naši klubovi ne mogu da se bori sa srpskim ekipama, nemamo mi para kao Zvezda i…

Hot sport 25.07.2020
Legendarni hrvatski košarkaš Dino Rađa govorio je o stanju u regionalnoj košarci kao i o hrvatskoj reprezentaciji. Na pitanje da li ima šansi da neki hrvatski klub osvoji ABA ligu Rađa je bio jasan. – Teško. Naši klubovi ne mogu da se bore… »
Dino Rađa o razlici između srpske i hrvatske košarke: Nemamo mi toliko para da bismo nešto uradili (FOTO)

Dino Rađa o razlici između srpske i hrvatske košarke: Nemamo mi toliko para da bismo nešto uradili (FOTO)

Vesti online 25.07.2020
Legendarni hrvatski košarkaš Dino Rađa govorio je o razlici između srpske i hrvatske košarke. Hrvatski timovi su dva puta osvajali ABA ligu u 18 godina postojanja, a srpske 13 puta. Legendarni Dino Rađa navodi dva razloga zašto se taj odnos u… »
"Nemamo mi toliko para kao: Srbi!" Legendarni hrvatski as upalio varnicu na Balkanu, potpuno otvoreno odgovorio na sve!

"Nemamo mi toliko para kao: Srbi!" Legendarni hrvatski as upalio varnicu na Balkanu, potpuno otvoreno odgovorio na sve!

Sportal blic 25.07.2020
Srbija je sila u košarci, Hrvatska nije kada su u pitanju rezultati reprezentacije, a pogotovo kada se radi o klubovima. Hrvatske ekipe su dva puta osvajali ABA ligu u 18 godina postojanja, a srpske 13. Legendarni Dino Rađa navodi dva razloga zašto se… »

Vesti dana »