Povezane vesti

Matora otkrila detalje tuče! Zna se i razlog!

Matora otkrila detalje tuče! Zna se i razlog!

Mondo 26.07.2020
Nekadašnja učesnica Zadruge, Jovana Tomić Matora, uključila se uživo u emisiju televizije Pink i otkrila šta se sve dogodilo pre dva dana, kad ju je pretukao bivši dečko njene bivše devojke! Nekadašnja učesnica Zadruge, Jovana Tomić Matora… »
Prvo matorino pojavljivanje nakon batina: Ispričala je sve detalje, a evo kako izgleda: "Došlo je do koškanja, a onda..."

Prvo matorino pojavljivanje nakon batina: Ispričala je sve detalje, a evo kako izgleda: "Došlo je do koškanja, a onda..."

Blic 26.07.2020
Jovana Tomić Matora prvi put je stala pred kamere i ispričala kako je izgledala tuča sa Sanjinim bivšim momkom. Neprijatna situacija se dogodila ispred restorana, gde je Matora zadobila udarac u glavu. - Dobro sam, živa sam i zdrava sam. Ništa mi ne… »
Prvo matorino pojavljivanje nakon batina: Otkrila detalje tuče sa Sanjinim bivšim, a evo šta se zapravo desilo!

Prvo matorino pojavljivanje nakon batina: Otkrila detalje tuče sa Sanjinim bivšim, a evo šta se zapravo desilo!

Kurir 26.07.2020
Bivšu zadrugarku Jovanu Tomić Matoru pre par dana je pretukao bivši dečko njene bivše devojke Sanje Stanković. Ona se sad prvi put pojavila nakon tog incidenta, pa otkrila šta se desilo. "Dobro sam, živa sam, zdrava sam, ništa mi ne fali, hvala… »
Izvukao je iz kola i udarao pesnicama: Matora dobila batine jer je pretila bivšem dečku svoje bivše devojke!

Izvukao je iz kola i udarao pesnicama: Matora dobila batine jer je pretila bivšem dečku svoje bivše devojke!

Kurir 26.07.2020
Bivša učesnica "Zadruge" Jovana Tomić Matora doživela je veliku neprijatnost nakon što je na nju ispred jednog beogradskog restorana fizički nasrnuo bivši dečko Sanje Stanković, inače njene doskorašnje devojke. Prema rečima očevidaca, u ovom… »
Matora slala preteće poruke Sanjinom bivšem? Izvukao je iz taksija i udarao, a sad su osvanule nove tvrdnje

Matora slala preteće poruke Sanjinom bivšem? Izvukao je iz taksija i udarao, a sad su osvanule nove tvrdnje

Blic 26.07.2020
Jovanu Tomić Matoru pre dve večeri pretukao je bivši dečko Sanje Stanković, njene doskorašnje devojke, a sada su u medijima osvanule nove tvrdnje vezane za ovaj slučaj. Prema nepotvrđenim informacijama, Matora je Sanjinom bivšem dečku navodno… »
Sanja posetila matoru posle incidenta: Evo kako se Jovana oseća nakon što je pretučena i u kakvom su odnosu bivše devojke

Sanja posetila matoru posle incidenta: Evo kako se Jovana oseća nakon što je pretučena i u kakvom su odnosu bivše devojke

Blic 25.07.2020
Matora je juče doživela incident, tokom kog je došlo do fizičkog obračuna ispred jednog prestoničkog restorana između nje i bivšeg dečka Sanje Stanković. Matora je priznala kako se sada oseća. - Dobro sam, fenomenalno, nikad se bolje nisam… »

Vesti dana »