Povezane vesti

Marija Kulić se uključila u program uživo, pa redom rešetala! (VIDEO)

Marija Kulić se uključila u program uživo, pa redom rešetala! (VIDEO)

Svet plus 26.07.2020
Skandal uživo! Bez dlake na jeziku! Marija Kulić se uključila u program uživo, pa redom rešetala! Želela sam da se uključim jer imaš zanimljive goste. Kako gospođa Versaće da se ne uključi kad je tu bivši kum. Tokom emisije "Zadruga - narod… »
"Ni srama ni obraza, znam da: Non-stop varaš ženu!" Marija Kulić se uključila u emisiju i nastao haos, oplela i po Anabeli

"Ni srama ni obraza, znam da: Non-stop varaš ženu!" Marija Kulić se uključila u emisiju i nastao haos, oplela i po Anabeli

Blic 26.07.2020
Marija Kulić uključila se sinoć u emisiju "Zadruga - Narod pita", u kojoj su gostovali Maja Marinković, Marko Janjušević Janjuš i Marko Đedović. Marija se najpre obrušila se na oženjenog Marka Janjuševića Janjuša, koji je u "Zadruzi 3" imao… »
Hteo si da glumiš slobu, da dođeš do prvog mesta: Marija Kulić se obrušila na Janjuša, a onda spomenula Anabelu! Haos

Hteo si da glumiš slobu, da dođeš do prvog mesta: Marija Kulić se obrušila na Janjuša, a onda spomenula Anabelu! Haos

Kurir 26.07.2020
Marija Kulić je oplela po zadrugarica, obrušila se na Mrarka Janjuševića Janjuša, a onda spomenula Anabelu Atijas i Lunu Đogani.. "Odlično sam, gledam emisiju večeras, obožavam da gledam kad ti Milane vodiš. Želela sam da se uključim jer imaš… »

Vesti dana »