Povezane vesti

Nekad velika nada Partizana, danas traži novi klub u Super ligi...

Nekad velika nada Partizana, danas traži novi klub u Super ligi...

Sportske.net 26.07.2020
Radnički iz Niša je odlučio da ga pusti. Filipu Kneževiću je ovog leta istekao ugovor sa Radničkim iz Niša i on je očekivao novi. Ipak, nisu bili na istoj talasnoj dužini, pa će Knežević otići iz Niša. "Bio sam zadovoljan u Nišu. Imao sam… »
Knežević otišao iz Niša: Verujem da će ozbiljnim superligašima trebati moje usluge

Knežević otišao iz Niša: Verujem da će ozbiljnim superligašima trebati moje usluge

Sportski žurnal 26.07.2020
Doskorašnji ofanzivac Radničkog „svratio” do rodne Raške. Filip Knežević (28) igrao je u više superligaških timova Borcu iz Čačka, Radničkom iz Kragujevca, Vojvodini, Partizanu. Svuda je bio standardan, igrao dobro, a kada je odlazio, nigde… »
Ozbiljan hendikep za Radnički: Jedan od najbržih igrača Superlige napustio ‘Čair’!

Ozbiljan hendikep za Radnički: Jedan od najbržih igrača Superlige napustio ‘Čair’!

Hot sport 26.07.2020
Radnički iz Niša je posle uzleta sa Nenadom Lalatovićem, stagnirao u prethodnoj sezoni. Nišlije nisu uspele da se dokopaju Evrope, ali se nadaju da će ove sezone biti uspešniji. Na ‘Čair’ su stigla brojna pojačanja, ali je Radnički napustio… »
Radnički ostao bez najbržeg igrača Superlige

Radnički ostao bez najbržeg igrača Superlige

Mozzart sport 26.07.2020
Slobodan je u izboru nove sredine. Radnički iz Niša je posle uzleta sa Nenadom Lalatovićem, stagnirao u prethodnoj sezoni. Nisu uspele Nišlije da se dokopaju evropske vize, nadaju se da će ove takmičarske godine biti uspešniji. Stigla su na Čair… »

Vesti dana »