Povezane vesti

Sve veća podrška: 2.671 potpis lekara za smenu Kriznog štaba

Sve veća podrška: 2.671 potpis lekara za smenu Kriznog štaba

Nova 26.07.2020
Broj lekara koji su pružili podršku otvorenom pismu "Ujedinjeni protiv kovida" svakim danom je sve veći, a do danas je svoj potpis stavio čak 2.671 medicinski radnik. Nakon dr Darije Kisić Tepavčevi koja je lekare, potpisnike otvorenog pisma… »
Lekarka: “Od Vučićeve izjave bole i duša i glava i stomak”

Lekarka: “Od Vučićeve izjave bole i duša i glava i stomak”

Nova 26.07.2020
"Od ove izjave boli glava, boli stomak, boli duša. Sve boli. Osećate se kao zgaženi mravi, dok pokušavamo da se koprcamo" - ovako pulmolog primarijus dr Slavica Plavšić komentariše današnju izjavu predsednika Aleksandra Vučića da je "peticiju… »
Vučić: Očekujem pad broja zaraženih sledeće sedmice

Vučić: Očekujem pad broja zaraženih sledeće sedmice

RTV 26.07.2020
SREMSKA MITROVICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će broj zaraženih virusom korona početi da opada sledeće nedelje, a povodom peticije grupe lekara koji su zatražili smenu Kriznog štaba poručuje da će uvek… »
"Očekujem poboljšanje": Vučić o peticiji lekara za smenu Kriznog štaba, broju respiratora i kada ćemo imati manji broj…

"Očekujem poboljšanje": Vučić o peticiji lekara za smenu Kriznog štaba, broju respiratora i kada ćemo imati manji broj…

Blic 26.07.2020
Uveren sam da ćemo sledeće nedelje biti u boljoj situaciji što se tiče korona virusa. Verujem da dolazi manji broj zarženih, kazao je predsednik Srbiej Aleksandar Vučić obilazeći 15. tenkvski bataljon Prve brigade kopnene vojske u Sremskoj… »
Vučić o pismu lekara: “Mogu da nađem 2-3 miliona potpisa”

Vučić o pismu lekara: “Mogu da nađem 2-3 miliona potpisa”

Nova 26.07.2020
Predsednik Aleksandar Vučić govorio je nakon obilaska kasarne u Sremskoj Mitrovici o epidemiološkoj situaciji u Srbiji, a odgovarajući na pitanja novinara govorio je i o inicijativi za šmenu Kriuznog štaba koju je prethodnih dana potpisalo više od… »
Uveren sam da ćemo pobediti koronu: Sledeće nedelje manje zaraženih

Uveren sam da ćemo pobediti koronu: Sledeće nedelje manje zaraženih

Mondo 26.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da će Srbija izaći kao pobednik u borbi protiv korona virusa. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da će Srbija izaći kao pobednik u borbi protiv korona virusa Mislim da je situacija sada na… »

Vesti dana »