Povezane vesti

Rušenje BiH ili povratak Kosova zahtevaju rat i žrtve

Rušenje BiH ili povratak Kosova zahtevaju rat i žrtve

Danas 27.07.2020
Sagovornici Danasa iz Prištine i Beograda o izjavi Milorada Dodika da će RS ostati deo Bosne ako Kosovo ostane deo Srbije Kosovo ni u kom obliku ili formatu se ne može uporediti sa bosanskohercegovačkim entitetom, koji je stvoren na genocidu i jednim… »
Radna grupa predstavnika Republike Srpske i Srbije pripremaju zakon o zaštiti ćirilice

Radna grupa predstavnika Republike Srpske i Srbije pripremaju zakon o zaštiti ćirilice

Radio 021 27.07.2020
Ministarka prosvete i kulture Republike Srpske Natalija Trivić najavila je danas da će sutra biti održan prvi radni sastanak Radne grupe predstavnika Ministarstva prosvete i kulture RS i Pedagoškog zavoda Srbije na kojem će se razgovarati o zakonu o… »
BiH nije moja država iako sam njen predsednik! Šokantna izjava Milorada Dodika zapalila ceo region!

BiH nije moja država iako sam njen predsednik! Šokantna izjava Milorada Dodika zapalila ceo region!

Pravda 27.07.2020
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik izjavio je večeras da je ostanak Republike Srpske (RS) u BiH "najpogrešnija odluka međunarodne zajednice u poslednje vreme", i da veruje da taj entitet neće ostati deo te države… »
Dodik: BiH nije moja matična država, nego Srbija

Dodik: BiH nije moja matična država, nego Srbija

Nova 27.07.2020
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik izjavio je večeras da je ostanak Republike Srpske (RS) u BiH "najpogrešnija odluka međunarodne zajednice u poslednje vreme", i da veruje da taj entitet neće ostati deo te države… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama!

Kurir 27.07.2020
Pregled najvažnijih vesti za nedelju 26. jul. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: DODIK U HIT TVITU: Srbija neće prihvatiti nezavisnost Kosova,a Rusija i Kina neće prihvatiti reviziju rezolucije 1244 Srpski član Predsedništva Bosne i… »
Milorad Dodik poručio: Trebinje je srpski grad, otvoren je za sve koji žele tamo da dođu

Milorad Dodik poručio: Trebinje je srpski grad, otvoren je za sve koji žele tamo da dođu

Kurir 27.07.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u nedelju uveče da je Trebinje srpski grad, da tamo živi 95 odsto Srba, ali i da je otvoreno za sve koji žele da tamo dođu. Dodik je gostujući u emisji "Hit tvit" na televiziji Pink u prilog… »
Dodik: Nisam srećan što živim u BiH a član sam predsedništva BiH

Dodik: Nisam srećan što živim u BiH a član sam predsedništva BiH

Danas 26.07.2020
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik izjavio je večeras da je ostanak Republike Srpske (RS) u BiH „najpogrešnija odluka međunarodne zajednice u poslednje vreme“, i da veruje da taj entitet neće ostati deo te države… »

Vesti dana »