Povezane vesti

Sanja pada u ZABORAV! Matora OTKRILA sa kim želi DETE! (VIDEO)

Sanja pada u ZABORAV! Matora OTKRILA sa kim želi DETE! (VIDEO)

Svet & Skandal 27.07.2020
Jovana Tomić Matora ispričala je u emisiji “Zadruga-Narod pita” dešavanja iz svog života nakon Zadruge, dotakla se veze sa Sanjom Stanković, a onda iznela detalje koje niko nije očekivao. SPREMNA DA KRENE DALJE! „Ja sam sigurna da me je voleo… »
Novi detalji tuče matore i sanjinog bivšeg! Izvukao je iz taksija, opalio šamarčinu, a onda je ovaj košarkaš uleteo

Novi detalji tuče matore i sanjinog bivšeg! Izvukao je iz taksija, opalio šamarčinu, a onda je ovaj košarkaš uleteo

Kurir 27.07.2020
Jovana Tomić Matora ispričala je do detalja kako je izgledao sukob sa bivšim dečkom Sanje Stanković. - Mogu da demantujem, da nisam pretučena. Došlo je do fizičkog obračuna. Ja jesam rekla da je taj lik nebitan, opsovala sam. On je nju najviše… »
Umešao se i poznati košarkaš: Novi detalji incidenta između Matore i Sanjinog bivšeg: "Izvukao me iz taksija i lupio mi…

Umešao se i poznati košarkaš: Novi detalji incidenta između Matore i Sanjinog bivšeg: "Izvukao me iz taksija i lupio mi…

Blic 27.07.2020
Jovana Tomić Matora sinoć je gostujući u emisiji "Zadruga - Narod pita" ispričala nove detalje incidenta koji se dogodio pre tri večeri, kada ju je pretukao bivši dečko Sanje Stanković, njene doskorašnje izabranice. Matora je navela da se na licu… »
Šok! Matora s njim želi dete: Ima jedan Miloš koji će biti moj dečko! Evo odakle je

Šok! Matora s njim želi dete: Ima jedan Miloš koji će biti moj dečko! Evo odakle je

Kurir 27.07.2020
Jovana Tomić Matora, koja se nedavno našla u žiži interesovanja javnosti kad ju je pretukao bivši dečko njene nekadašnje izabranice Sanje Stanković, iznenadila je kada je otkrila da ima jedan dečko koji joj se sviđa i s kojim bi mogla i da… »

Vesti dana »