Povezane vesti

"Ruska mafija je htela da me likvidira": Ispovest Radoša Bajića o dugovima, bankrotu i životnoj opasnosti

"Ruska mafija je htela da me likvidira": Ispovest Radoša Bajića o dugovima, bankrotu i životnoj opasnosti

Blic 27.07.2020
Glumac i reditelj Radoš Bajić do kraja godine će u izdanju "Službenog glasnika" objaviti svoju autobiografiju, a delovi ovog rukopisa u nastajanju osvanuli su u domaćim medijima. - Kao ni svaki živi stvor, ni ja ne znam šta me čeka u budućnosti… »
Radoš Bajić na meti mafije! Ruski kriminalci hteli da ga ubiju zbog duga!

Radoš Bajić na meti mafije! Ruski kriminalci hteli da ga ubiju zbog duga!

Mondo 27.07.2020
Iako zvuči kao dobar zaplet za akcioni film, glumac je otkrio neverovatan detalj iz svoje biografije! Iako zvuči kao dobar zaplet za akcioni film, glumac je otkrio neverovatan detalj iz svoje biografije! Glumac i reditelj Radoš Bajić obradovaće nas… »
Ispovest radoša bajića: Ruska mafija je htela da me pošalje u večna lovišta! Čitajte u kuriru

Ispovest radoša bajića: Ruska mafija je htela da me pošalje u večna lovišta! Čitajte u kuriru

Kurir 27.07.2020
Danas, posle skoro dve decenije, teško mi je da poverujem da sam realno bio u takvoj opasnosti. Ostao sam živ isključivo zbog toga što sam bio ludo hrabar. Glumac i reditelj Radoš Bajić naredne godine obradovaće nas novim filmom i serijom "Heroji… »

Vesti dana »